Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges, hogy osszejott a...

Lehetseges, hogy osszejott a kisteso?

Figyelt kérdés
Marcius 22. en nem vedekeztunk a ferjemmel, ra 2nappra vagyis marc 24. en pontosan megjott a mensim. Van olyan koztetek, akinek igy babus lett? Az elso terhessegemnelis meg egy honapot rendesen menstrualtam, mikor aztan a 2. honapban maradt ki. Nost tegnap vagyis aktus utan 12nappal ejjel nagyon eros alhasi gorcsokre ebredtem, majdnem egesz nap tartott. Es meg mais erzem, de valamivel tompabban van alhasi fajdalom a tiztasagi beteten halvany rozsaszin csik volt. Valmnt neha szuro erzes van a huvelyemben. Tapasztalt mar valki ilyet? Varom a valaszokat, de a rendes valaszokat, eszosztast nemkerek. Csak erdekel volt e mar valakinek ilyen. Koszike szep napot nektek

#Terhesseg-kisteso
2013. ápr. 4. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, én drukkolok. :)


Olyat életemben nem láttam még, hogy valaki várandós és normál menstruációja van. Valami eltérés mindig van.

Ha az első terhességednél is tapasztaltál menstruációszerű vérzést, akkor éppen ennél is előfordulhat, de a rendes menstruáció kizárja a terhességet.


Viszont ha neked peteérésed volt a vérzés előtt (ez viszont lehetséges), akkor előfordulhat, hogy várandós leszel.


Szurkolok :)

2013. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) Ha joltudom kislannyommalis menstruacio elott lettem terhes es mig o vandrolot a petevezetekben addig megtortent a menstruacio,ezert gondoltam arra,hogy most ismett igy tortent. Hat majd meglatjuk. Pontosan nememlekszem az elso terhessegem tuneteire,mivel nagyon komoly tuneteim nemis voltak,hasfajasra is arra emlekszem mikor mar jo par hetes voltam es arra mondtak,hogy a meh novekedese miatt volt.....megegyszer koszonom a valaszt szep napot
2013. ápr. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!