Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 38 évesen tényleg nehéz...

38 évesen tényleg nehéz teherbe esni? Első terhesség lenne.

Figyelt kérdés
2 hónapja próbálkozunk. Szedek Elevitet a nődokim tanácsára. Nagyon szeretnénk kisbabát és félek,hogy kifutok az időből.
2013. ápr. 4. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Miért ilyen későn vállaltál gyermeket?
2013. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig nem volt olyan társam,akivel bevállalhattam volna.
2013. ápr. 4. 17:51
 3/18 Roberta77 ***** válasza:
66%

Na ahhoz pont senkinek semmi köze,hogy miért ilyen későn vállal...


2 hónap még semmi ;-)

szurkolok nektek :-)

2013. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 intrepid ***** válasza:
0%
Próba velem? :-)
2013. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat,nem bántásnak szántam!

Amugy 2 hónap még nem sok!Tessék próbálkozni tovább!

Biztos sikerülni fog!!:)

1-es voltam

2013. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi Roberta77. Tudom,hogy ez még nem túl sok idő,csak tudni szeretném van e itt olyan sorstársam,aki ennyi idősen lett anyuka. És hogy meddig próbálkoztak?
2013. ápr. 4. 17:55
 7/18 Roberta77 ***** válasza:

Oké 1-es, így már más ;-)))


én 35 vagyok és 5 hónapja próbálkozunk :-)

orvos szerint 1 évig simán összejöhet.. ha utána nem,akkor kell mindenféle vizsgálatra menni.

2013. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Én 36 évesen szültem (első gyereket), és pont letojom azok véleményét, mint az elsőé...


Mikor elhatároztuk, hogy babát akarunk 4 hónap próbálkozás után összejött, de elment 8 hetesen... rá 3 hónapra ismét terhes lettem, és már 5 éves. :) Nekünk nem kellett olyan sokat próbálkozni. Kitartás!!!

2013. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Aha értem. Nekem a dokim csak annyit mondott,hogy jó próbálkozást.. :) Meg hogy szedjek nyugodtan Elevitet, mert az segíthet. De mióta szedem,azóta elkezdett nőni a hasam. Nem vagyok egy manöken alkat, de kezd zavarni,hogy ilyen lett. Mintha úszógumim lenne. Lehet a vitamintól? 2 hónapja hagytam abba a bogyó szedését( Symicia) ,és azóta sokat változott a testem. A havim először 25,most pedig 23 napra jött meg. De szinte egész idő alatt görcsöltem,meg enyhe hányingerem volt. Azt hittem terhes lettem,de sajna tegnap megjött méghozzá elég erős vérzésem van. A bogyó alatt alig volt!!! Szóval nekem ilyen és ehhez hasonló gondolatok gyötörnek. És fogalmam sincs,hogy más velem egykorú lányok hogy vészelték át ezt az időszakot????
2013. ápr. 4. 18:06
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a kommentet!! :)
2013. ápr. 4. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!