Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már így? 8 hónapja...

Voltatok már így? 8 hónapja szeretnénk babát, és tegnap este együtt voltunk a férjemmel és azt mondta, hogy most összejött a babánk, mert ő érzi. Ti voltatok már hasonló helyzetben, és bejött a megérzés?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szia! :) Igen, egy szép emléket idéztél fel bennem... amikor a párom utána megszólalt "Na, ha ebből nem lesz gyerek, drágám, akkor semmiből :)" ... és igaza lett! :) "Apai szív" is van! (bár ő csak ökörködött szokásához híven - szerintem csak véletlenül találta el:) )
2009. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem nálunk is összejön! Szép napot neked! Mások tapasztalatait is várom!
2009. szept. 21. 14:24
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is megérezte.

Igaz, nem közvetlenül a szex után, hanem 3-4 nap múlva. Akkor már a hasamat simogatta, de ekkor én még csak nem is reménykedtem, hogy sikerült... :)

2009. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Az én férjem is azt mondta, hogy tudta, hogy most sikerült. Bár nekem ezt már csak akkor mondta, amikor már biztos volt.
2009. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 21. 15:08
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is tudtam az együttlét után vagy 3 nappal, hogy ez baba lesz. Nem volt semmilyen tünetem, hányinger vagy ilyesmi, egyszerűen csak éreztem legbelül. Mondtam is a férjemnek, hogy hülyén fogom érezni magam, ha mégis megjön, de szerintem ez lesz a mi hónapunk. És igazam lett. :-)
2009. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen nálunk friss az élmény. Külföldi munkát kapott a férjem és gondoltam elmegyek vele . A kisfiunk a nagyszülőknél nyaralt. 3 hónapja próbálkoztunk babával. És ott kint azt mondta együttlét után hogy most érzi hogy sikerült . És így volt. 10 hetes kismama vagyok. Szurkolok nektek nagyon:)
2009. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Gratulálok nektek és minden jót kívánok!:-)
2009. szept. 22. 08:01
 9/14 anonim ***** válasza:

sziasztok.

nekem nem az apuka, hanem én éreztem meg.

elég sokat szerelmeskedtünk akkoriban a párommal, szóval egyáltalán nem 100%, hogy akkor sikerült, de nekem mindig beugrik egy bizonyos alkalom. ott feküdtem, láttam az eget(tetőablak), és csak csókolóztunk.

nem volt semmiben emlékezetesebb, mint a többi, de én érzem, hogy akkor lettem terhes.

2010. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. ápr. 12. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!