Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó 1 hete próbálkozunk,2...

Jó 1 hete próbálkozunk,2 napja fájdogál az alhasam. Másnak is volt már ilyen? Tudom, ilyen korán nincs még semmi, de mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Jó 1 hete kezdtünk el próbálkozni a párommal. Szerda este óta érzékeny az alhasam,sokszor fájdogál,szúrkál. Nem kifejezetten kellemetlen,inkább furcsa. Mitől lehet ez? Tudom,hogy ilyen korán még nem érezhetek semmit,nem is azt várom,hogy biztassatok.A peteérést szoktam érezni,hogy kb mikor van,de nem így. A nem várt mensiig még 10 nap van. Mitől fájdogálhat?
2013. ápr. 5. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól, hogy elkezdtetek próbálkozni, és jobban figyeled magad. :) Ilyen korán még semmilyen tünet nem lehet, még a beágyazódás sem kezdődhetett meg.
2013. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 2 hónapba is figyeltem magam,mert már próbálkoztunk,készültünk a dolgokra,de meglehet,hogy most kiéleződött a figyelmem :D
2013. ápr. 5. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hét próbálkozás még semmit nem jelent. Ez az egy hét lehet nem is a peteérésed idején van. Szóval majd ha több hónapon át próbálkoztok majd és úgy figyeled a tested jelzéseit, akkor többet fogsz tudni.
2013. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 2éve próbálkozunk egy tesót összehozni. Mindig van tünet aztán kiderül h.csak menzesz tünet. Nekem az első gyereknél nem volt semm tünet pont az lett furcsa. Lehet ovus fájdalom vagy bármi. Nekem 1 hete szurkál feszül a hasam a teszt negativ tegnapra nem vártam. Ha elfogadsz egy jó tanácrot, akkor éld úgy a napjaidat mint amikor nem terveztetek babát, bújjatok össze amikor lehet és ne is arra koncentrálj ebből baba lesz. Magadra meg ne is szentelj annyi figyelmet mert hamar be lehet csavarozni tőle. Nekünk sajnos a lelki dolgok már nem segítenek, de te még az elején jársz ne ess bele ebbe a hibába.
2013. ápr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!