Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 165 cm és 78 kiló vagyok. Túl...

165 cm és 78 kiló vagyok. Túl sok ez egy egészséges terhességhez? Próbálok fogyózni, de úgy szeretnék már egy kis tesót a kisfiam mellé!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 10:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
57%
Én is hasonló súllyal (164 cm, 76 kg) estem teherbe a másodikkal, tehát nem hiszem, hogy ez akadály lenne.
2013. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha magamból indulok ki,akkor igen.

Én 165 cm vagyok,és 50 kiló.Így lettem terhes.

A végére 65-tel mentem szülni,15 kilót híztam.

Hogy fogyózol,ha megkérdezhetem?

2013. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
67%

Nekem soknak tűnik. Én a 163 centi magasságomhoz 60 kilóval estem teherbe, 76 kilóval mentem szülni. Szóval 16 kilót hiztam, pedig nagyon odafigyeltem az evésre. Most 2 éves a lányom, 55 kiló vagyok, de nekem még ez is sok picit.

Milyen fogyókúrával próbálkozol?

2013. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
59%
Igen, sok. Nemcsak az egészséges terhességhez, hanem az egészséges mindennapi élethez is. Én mindenképp megpróbálnék megszabadulni a túlsúlytól először.
2013. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
50%
169centi vagyok 50el kezdtem az elso terhesseget 70kiloval mentem szulni o.O pedig figyeltem mindenre igazabol csak hasra hiztam :)) mashol nem latszott.. Most vagyok 54 kg kisteso kerdese folyamatban es nagyon bizom benne h max 10kilot szedunk fel :) nem bantasbol de ha nem akarsz nagyon elhizni fogyj egy picit, hidd el jobb es konnyebb lesz. Ferfiak is titkon vekonyabb felesegre vagynak akik hiaba anyak de valahol nok tudnak maradni a szemukben :) de ez csak az en velemenyem :) igy nem kapjak meg az eselyt h csitri sexy 20evesekkel lealljanak hisz az asszony 30evesen gyerek utan is bomba :) na persze kell ehhez egy szeretheto termeszet :))
2013. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
54%
Nem vészes egyáltalán. Ne dőlj be, aki sokkol.
2013. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 6-os,de vészes!

Nem bántásból írtuk,hogy fogyjon egy kicsit.

Hanem ő feltett egy kérdést,mi pedig válaszoltunk.

Csak azért,hogy segítsünk.Neki is nehezebb lesz kihordani a babát,ha erre a súlyra még felszed kb.15-20 kilót.

90-100 kilósan szülni is megterhelőbb,nehezebb.

Ha szeretnétek babát,én azt tanácsolom,hogy fogyj egy kicsit,és utánna lássatok neki! :)

2013. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
66%
En sem sokkkkolni akartam :/ csak a velemenyemet irtam le. Kedves kerdezo is erre volt kivancsi.
2013. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
51%
Én 2 centivel vagyok alacsonyabb, de ugyanezzel a súllyal kedtem a terhességemet. 86kg val mentem szülni,tehát gyakorlatilag semmi plusz kiló nem volt rajtam. császároztak,5 nap kórházi bent lét után otthon rá állatm a mérlegre,72kg-t mutatott.. :O nem tudom hogy h hogy,de nem is ez a lényeg. én nem fogyóztam,mert eleve nem terveztett baba volt. tökéletesen egészséges,és a terhességem alatt sem volt semmi. se rosszullét,se semmi, az utolsó 2 hétben vizesedtem,de eleve nagy hőség volt,ami rátett plusz egy lapáttal. szóval szerintem ezt Neked kell érezned,hogy egészséges vagy e és hogy annak érzed e magad. 100 kiló kezdő súllyal is lehet tökéletesen egészséges terhességet produkálni,szóval szerintem ez nem feltétlen össze függő dolog,h aki rendelkezik némi túlsúllyal akkor nem lesz egészséges a baba... :) 9 hónapos kislány anyukája
2013. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
37%

Nem olyan értelemeben sok, hogy ettől majd nem tudsz teherbe esni vagy elhízod magad a terhesség alatt.

Ez nagyon sok mindentől függ, sok minden befolyásolja. De tény, hogy túlsúllyal nehezebb lehet. De ez egyéni dolog.

Én 160 cm vagyok, bő fél év alatt estem teherbe, 75 és fél kg-al kezdtem a terhességemet, szóval nagyjából olyan alakkal, mint te. Szóval nem volt nehéz teherbe esnem.

És mindösszesen 80 kg-al mentem szülni, tehát 4 és fél kg-ot híztam az egész terhességem alatt. Én magamról fogytam, ugyanis a fiam volt csak 4 kg, mikor megszületett. Nagyon szépen fejlődött végig.

Tehát nem feltétlenül sok ahhoz, hogy minden rendben legyen.

2013. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!