Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 nap alatt másfél kiló....

3 nap alatt másfél kiló. Egészséges?

Figyelt kérdés
158 centiről és 59 kilóról indultam 3 nappal ezelőtt fogyókúrának. Nem koplaltam csak a szablyokat betartottam( Egészségesebb és kevesebb kaja, 6 után semmi), ezen kívül napi 45 percet sportoltam(elsősorban alakformáló edzésterveket). Így most vagyok 57,5 kiló. Egészségtelen ez így ? Január végére van kitűzve az 50 kiló célként. Szerintetek elérhető ? Megmaradhat ez az ütem ? 22/L
2012. dec. 16. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez így semmiképp sem lesz se tartós, se egészséges.
2012. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ennél kevesebbet nem nagyon tudok érte tenni. Hozz kell tenni, hogy eddig semmit nem sportoltam és nagyon sokat ettem, főleg szénhidrátokat. Most is jól vagyok lakva, de figyelek rá, hogy mivel.
2012. dec. 16. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
És most ezzel engem győzködsz, vagy magadat? Engem nem győzöl meg, mert ez a másfél kiló különbség sok mindentől lehet. Jó eséllyel nem marad ez az ütem. De ha mégis maradna, az egyértelműen nem volna egészséges.
2012. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 nap alatt lehetetlen 1,5 kg VALÓDI fogyás. Valószínűleg veszítettél némi vizet, és kiürültek a beleid. Hetente fél kiló fogyással számolhatsz, intenzív diéta esetén talán egy kilóval.
2012. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem,köszi :)
2012. dec. 16. 11:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaja, valószínű, hogy csak víz és a többi. :)
2012. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így szokott lenni :) És ilyenkor úgy örülök. De sajnos ez nem igazi fogyás, de elindít a jó úton, én is nagyon igyekszem :)
2012. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem :( Szerintetek olyan január végéig vagy mondjuk február elejéig sikerülhet 50re vagy mondjuk 52re levinni ha nagyon akarom ?
2012. dec. 16. 14:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon sokat sportolsz, és figyelsz a kajálásra, igen :-). Ajánlanám azt a tervet, hogy reggelire egyél meg 2 tojásból készült tojasrantottat sok zoldseggel, egy pohar vizzel. Soha ne hagyd ki a regelit! Tizoraira gyumolcsot, esetleg yoghurtot vagy zoldseget. Ehhez is 1 pohar viz. Ebedre mindenfelekeppen levest! Uzsonnara pedig gyumolcsot esetleg etcsokit. 4 szabály van (nalam legalabbis) 1. HAGYD EL TELJES mertekben a cukrot!!

2. EGYÀLTALÁN ne egyel feher kenyeret!

3. Sportolj sokat!

2013. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4. Probalj meg minnel egeszsegesebb eteleket enni!
2013. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!