Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyász írhat fel gyógyszer...

Nőgyógyász írhat fel gyógyszert enyhe pajzsmirigy alulműködésre?

Figyelt kérdés

2,53 volt az utolsó értékem, a legmagasabb 3,05. Ez ugye a 4-es határéréken belül van, viszont mindenhol azt olvasni, hogy babához nem megfelelő, 2 alattinak kellene lennie. Az endo doki nem foglalkozott vele, pedig tudja jól hogy babát szeretnék!

A nőgyógyászom is felírhatja a pajzsmirigy gyógyszert?


2013. ápr. 6. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2,550 volt és már Letroxot kellett szedjek 50 mg-nak a felét...ez volt masfél éve abbahagytam majd elkezdtem edzeni,hogy azzal helyrehozom mert biztos a sok szar kaja meg a hízásom vágta szét a hormonjaim..nem kellett volna abbahagyni mert,most babát szeretnénk és nem tudok teherbe esni most jött meg a pajzsmirigy laborom 2,607 a tsh-m és 1-2 alatti érték a megfelelő a babához de inkább 1,6 alatt.A t3-om is alacsony...minimális alulműködés a gyanú.Most megyek elemeztetni énis.Nőgógyilag minden okes peteéresem is van érzem is.Kíváncsi leszek nekem írnak e gyógyszert,vagy leszarnak kva sok penzért.
2023. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja most nézem hogy utoljára 2013-ban volt itt beszelgetés 😅 na mindegy.Kérdező veled mi lett végül? Gondolom azóta sikerült a babó is? Ha igen kérlek írj hogy hogyan sikerült mit szedtél nagyjából hasonló cipőben járok.Már nagyon szeretnénk a babókánkat.😊
2023. aug. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!