Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe pajzsmirigy alulmukodes...

Delia27 kérdése:

Enyhe pajzsmirigy alulmukodes miatt lehetek veszelyeztetett terhes? Anti tpo: 78.4 es kisebb kene legyen 34 tol.

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 13:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem endokrinologuhoz is kell neha kontrollba menni,nem hiszem,hogy nagy baj lenne!
2013. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem az anti tpo-m 2600 lett, és emiatt vetéltem el 2x is! Igaz nekem sokkal magasabb, de nem baj az ha figyelnek rád! Örülj neki! Énrám senki sem figyelt amíg nem sírtam ki az új orvosomnál, hogy nézzünk egy hormonpanelt, és akkor pislogott mindenki, és persze azonnal kaptam gyógyszert...

Terhesség elején egyébként még minden értékem jó volt, de később elkezdtek romlani.. szóval jó ha kezelve van az ilyen gond, mert állandóan változik a terhesség alatt, és figyelni kell, mert életbevágóan fontos!

2013. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2013. febr. 21. 13:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Nekem az endokrinológusom kifejezetten kijelentette mikor babás lettem, hogy ez NEM indok a veszélyeztetettségre, viszont az lettem, mert bevéreztem, más bajok is voltak 30-ik hétig feküdtem.
2013. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne? Munkatársam párjának a 35. héten vették észre, hogy elhalt a magzat... És azért mert nem figyeltek oda rá!!!!! Pajzsmirigy alulműködése van!
2013. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hu,az nem jo,sajnalom.:( De ugy minden rendben volt? Nem tortent semmi komoly problema?
2013. febr. 21. 13:55
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,nem lehet,hogy nem lehet,hogy nem tudtak a pajzsmirigy problemarol?
2013. febr. 21. 13:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudtak a pajzsmirigy gondjáról csak nem foglalkoztak vele, azt mondták, nem kell kezelni... és nem volt semmi baja a babának, a boncolásból kiderült, hogy csak emiatt lehetett..
2013. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szornyu! Nehez lehetett szegenynek. :( Sajnos nagyon nehez talalni egy jo orvost.
2013. febr. 21. 14:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha jársz endokrinológushoz, akkor nem lesz gond, mert ha tudsz a betegségedről, akkor bizony havonta járni kell, vérvételre, és ugye hozzá, hogy megbeszéljétek mi van.. Én sima sztk-ba járok de nagyon aranyos a doktornőm, és odafigyel rám teljesen, hiszen már az elején megkértem hogy segítsen mert nem akarok egy 3. vetélést... (előtte egy öreg bácsi volt a dokim aki hál istennek nyugdíjba vonult)

Ha megszülök tuti csináltatok neki egy szép csomagot, mert nagyon megérdemli.. :D hiszen neki köszönhetem ezt a kis drága lurkót :D


16 hkm

2013. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!