Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hamar terhességre utaló...

Ilyen hamar terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés

Több ezer ehhez hasonló kérdés van, de egyikben sem találtam választ. 3.-án voltunk együtt a párommal és ma iszonyatosan fáradt és gyenge voltam délelőtt. Tudom, hogy nagyon korai, de az első babámmal is ugyanezek voltak a tünetek az együttlét után pár nappal. Akkor nem is sejtettem, hoy baba lehet a dologban, mert a dokim azt mondta nincs peteérésem, most sem képzelem a tüneteket, hoszen olyan hihetetlen, hogy ilyen korán érezzek bármit is. Az első babámnál közelebb voltam a nemvárthoz, amikor fogant, most viszont pont peteérésem volt amikor együtt voltunk és még majnem 2 hét van a nemvártig. A kérdésem az lenne, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben? Ha az elsőnél ilyen hamar éreztem most is lehet. Zudom, hogy kb 10-14 nap a beágyazódás, ezért nem is értem, akkor sem értettem, hogy hogy lehet.

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült. Ja és a megérzés az, hogy baba, persze erre nem lehet alapozni :D



2013. ápr. 6. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ennyire hamar nem, de 7 nap után már volt tünetem. Émelyegtem, rossz volt a gyomrom, és tudtam, hogy csakis baba lehet a dologban. És tényleg volt is. Szóval, ha szeretnétek is és együtt is voltatok a megfelelő időben, szerintem érezheted. Mivel 2. babáról van szó, már jobban tudjuk mit kell figyelni, ezért lehet korábban a tünet. Mindenesetre szorítok Neked! Majd írj eredményt! :)
2013. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves tőled. Remélem tényleg baba szép kis karácsonyi ajándék lenne. Mindenképpen megírom. Nálatok is tervben van a kistesó? Vagy ő az akit megéreztél?
2013. ápr. 6. 16:21
 3/12 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok.Szorítok neked :) Írd majd meg hogy mi lett légyszii
2013. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor szorítok neked! Majd te is írd meg, hogy mi lett az eredmény.
2013. ápr. 6. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. A kistesót éreztem így, de sajnos ő a 7.hèten elment. Most újra próbálkozunk. Remélem ebben a hónapban újra ilyen érzésem lesz. Szorító magunknak! Majd én is írok, hogy sikerült e.
2013. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves első sajnálom ami történt. Drukkolok a pozitív tesztért :)
2013. ápr. 8. 09:27
 7/12 anonim válasza:
Megirom majd!
2013. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mi újság nálatok kedves kérdező? Tünetek vannak még? Teszteltél már? Nekem napok óta émelyeg a gyomrom, pedig még 1 hét van a nem vártig. :) Pont mint legutóbb. Remélem megint baba van a dologban. Szorítok mindenkinek. :)
2013. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! Drukkolok Neked:)majd írd meg az eredményt:) Nekem sajnos megjött, de majd a következő hónapban sikerül:)
2013. ápr. 18. 15:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is megjött sajna, hamarabb, 25 napra. Remélem jövő hónapban sikerül nekünk! :) (Első válaszoló)
2013. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!