Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utaló jel?

Terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés

Ha az együttlét után 5 nappal nagyon fáj a derekam egészen a lábamig hatol a fájdalom, mensi szerű görcseim vannak,de nagyon erős, álomkór van rajtam és ráz a hideg az lehet babától?

Gondoltam arra is, hogy felfáztam, de az csak a görcsöt okozhatja, a többit elvileg nem. Tudom, hogy nagyon korai, tesztelni még nagyon sokáig nem érdemes, ezért érdelel, hogy másnál volt-e hasonló ilyen hamar.


Köszi a válaszokat



2013. ápr. 8. 10:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
NEM LEHET terhesség jele.
2013. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Oh, de gyors voltál és szerinted miért nem?
2013. ápr. 8. 10:59
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Nemcsak a tesztelés lenne nagyon korai, de a tünetek megjelenése is. Én inkább felfázásra, idegbecsípődésre meg ilyenekre gondolnék először. De nyugodtan cáfoljatok meg, ha nem értetek egyet...
2013. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Mert még be se ágyazódhatott a baba.
2013. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A tüneteid egyébként vesemedence-gyulladásra utalnak, vagy felfázásra.
2013. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

nem szerintem a biológia szerint nem. egyrészt állapotos vagyok, nagyon korai pozi teszttel, két babával, első tünetem 6 hetesen volt a durva hányinger.

másrészt, együttlét után napokig vándorol a petesejt, ami megtermékenyült, majd még több nap, mire beágyazódik, amikor is elkezd termelődni a hcg hormon AMI felelős a tünetekért. tehát, ha nagyon érzékeny vagy, bár ez igen ritka, mert én két babával a pocakomban se voltam érzékeny, de HA mégis, az első jele a kimaradt menses körül lehet.

2013. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Kedves első, tudom, hogy még nem ágyazódhatott be hiszen annak 10-14 nap kell én arra gondoltam, hogy esetleg magát a beágyazást érzi a testem a görcsöléssel.

Köszi a választ.

Biztos, hogy nem idegbecsípődés, az egy kicsit más, akkor inkább a felfázás. Köszi a választ

2013. ápr. 8. 11:03
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja az első babámnál is ezek voltak a beágyazódás jelei, és nagyon korán, ezért gondoltam. Vesemedence gyulladás? Az okozhat fáradtságot is? Ennek utánajárok, köszi:)
2013. ápr. 8. 11:05
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
5 nap után beágyazódás sincs, értsd már meg léccciiiiii :)
2013. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Azért nem kell ilyen bunkónak lenni, nem vagyok hülye!
2013. ápr. 8. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!