Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hét után lehetnek terhességr...

3 hét után lehetnek terhességre utaló jelek? ( hasfeszülés, mellfeszülés, enyhe hányinger)?

Figyelt kérdés
Március 10.én jött meg a havim. 6 nap után és 11 nap után (ovuláció napján) voltunk együtt a párommal. Ma április 1 van. Érezhetek terhességre utaló jeleket? Napok óta olyan mindjárt megjön érzésem van (április 7.én kellene megjönnie) , a melleim feszülnek egy kicsit, a hasam is feszül,és kb egy hete hányinger szerű érzés van a torkomban. Ez lehet terhességtől? Vagy csak bebeszélem magamnak?
2013. ápr. 1. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Simán lehet terhességtől is, de az ellenkezője is igaz: sajnos be is képzelheted. Én már minden hónapban produkálom a tüneteket...

Amikor terhes voltam, akkor én szinte másnaptól éreztem a melleimen, a szagundor is jó pár nappal a nemvárt előtt jött, és a mindjárt megjön érzés pedig szintén mint neked, már bő egy héttel előtte. Nagyon drukkolok!!!!!

2013. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia . Köszi a választ. Remélem igazad van. Én 38 leszek a nyáron és ez lenne az első terhességem. Nagyon furán érzem magam ,máskor nem ilyen mielőtt megjön. Csináltam tesztet pénteken,de negatív lett. Lehet korán teszteltem . Megvárom a hétvégét,akkor okosabb leszek. :)
2013. ápr. 1. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is március 10-én volt meg. Szerdára nem várom. De már egy hete szenvedek hányingertől, fáradságtól és minden egyébtől. Nekünk második baba lenne....hát szorítok Neked :)
2013. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia!Hát nagyon reménykedem!!! Szeretnénk már kisbabát. Neked milyen jeleid vannak? Mikor csinálsz tesztet? Drukkolok Neked is!
2013. ápr. 1. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés, mindjárt megjön érzés, hányinger, néha éhes vagyok néha nem. Hát lehet szerdán tesztelek, a hőm 36,8. Mi két éve 6 hónaposan elvesztettük a babánkat, úgyhogy ezért is izgulok nagyon :)
2013. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz Nálad most. Drukkolok. Én szerintem várok még kicsit a teszttel. Majd vasárnap!! Addig meg szépen izgulok,hogy ne jöjjön meg. Bevallom,egyszer már voltam állapotos,pont 10 éve,de akkor sajnos nem tarthattam meg. Akkor ugyan ilyen tüneteim voltak. Remélem jó a megérzésem. Majd írd meg mi az eredmény!!!!!
2013. ápr. 1. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Rendben :)
2013. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Terhes lettél? :)
2013. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen :) Vasárnap lépek a 20.hétbe. Nagyom örülünk neki. Kisfiunk lesz. :)
2013. dec. 13. 20:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Most nézem csak,hogy mikori az utolsó bejegyzésem. Akkor április volt, és én júliusban estem teherbe. Április végére várjuk a babát. :)
2013. dec. 13. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!