Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbe alapján lehetséges,...

A görbe alapján lehetséges, hogy a 7. -9. nap volt pé-m? Eddig mindiga 18-20. napon volt.

Figyelt kérdés

[link]

A múlt hónapban csak a második felétől mértem a hőm,akkor az alaphőm 36,1 volt és csak 36,5-re és 36,3-ra ment fel,pedig az alaphőm 36,3 szokott lenni és pé után 36,6 felett. A mensim nagyon gyengén jött meg,és nem is éreztem. Viszont a melleim 3 hete fájnak,pedig csak mensi elött szoktak. Valamint mindjárt megjön érzésem van. Lehetséges,hogy múlt hónapban összejött a baba, vagy csak hormonális zavar? Valamint erre a hónapra mikorra mondanátok a pé-t? Ez a 10.hónap,hogy próbálkozunk.


2009. szept. 22. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem méred mindig, így elég nehéz megmondani, hogy mikor lehett/lesz péd. Szerintem vagy most volt a napokban, vagy még ezután lesz. Nagyon keveset vagytok együtt. Így nehéz lesz teherbe esni.
2009. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hónapokig becsülettel mértem,múlt hónapban a szabi alatt lazábra vettem,most meg elutaztunk és elfelejtettem vinni. Hetente 2-3 alkalommal vagyunk együtt,csak sajnos a férjem hajnali 1-ig dolgozik én meg 5.30-kor kelek,ugyhogy az elmúlt 2 hétben kidöltünk. Ugyhogy most ezért volt iyen ritka. Azt meg véletlenül se szeretném,hogy "muszájnak" érezze.
2009. szept. 22. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos, vagy a 8-9. napon volt tüszőrepedésed, vagy a 12-14. napok valamelyikén, főleg, ha akkor leesett, majd ismét fel. Ezt már sose tudjuk meg...
2009. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!