Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex-el védekeztünk....

Pharmatex-el védekeztünk. Férjem vette a krémet, mondtam jó próbáljuk ki. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mivel nem sok időm van, most felelőtlen voltam. Nem olvastam el magam a tájékoztatót amiben benne van, hogy nem szabad lefürödni előtte utána. Én szépen szokásos módon lefürödtem előtte és utána. Peteérés környékén is voltunk. Lehet, hogy terhes vagyok? Nem kell még megjönnie, és most már soha többet nem fogok ilyen hülyeségeket használni. Most néztem utána milyen nem jók ezek a Pharmatextek. Akarunk majd még egy gyereket, de most nagyon nem jönne jól. Hepa oltást kell kapnom sulis gyakorlat miatt, és most félek, mert azt a tipikus szurkálást érzem a hüvelyemnél, amit az eddigi két terhességnél is érzetem. Persze még van jó pár napom izgulni, mert csak 18 körül jön meg, de már kész vagyok ezek után.
2013. ápr. 8. 14:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
az esély meg van rá,a pharmatex valóban nem megbízható
2013. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz terhes. de egyelőre még felesleges ezen aggódnod. ráérsz akkor pánikolni, ha késik. (mondjuk én is így tettem, gyönyörűen lenyugtattam magam és most egy helyes 5 hónapos kisfiú van a pocakomban, aki óvszer mellett fogant :))


de én már nagyon örülök neki! :)

2013. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
a pharmatex mellett már nagyon sokan teherbe estek. Ez nem jó védekezési módszer sajnos :(
2013. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A pharmatex még úgy is elég megbizhatalan,ha helyesen alkalmazod...
2013. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi az offért, de ebben biztosak vagytok? Mármint a megbízhatatlanságában. Mi is azzal védekezünk már hónapok óta.
2013. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

én sosem próbáltam, ismerősi kötömben sem védekezik vele senki, de itt gyakorin rengetegszer olvastam, h megbízhatatlan éssokan teherbe esnek miközben ezt használják.


2. voltam

2013. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen babákat hívják pharmatex bébinek! :)
2013. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Még a végén kiderül, hogy a kormány keze van a dologban. Fogamzásgátló mögé bújtatott népesség szaporítási kísérlet! XD
2013. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kedves Második!! Akkor én maradok annál a verziónál, hogy nem nyugszom meg, hátha nekem az jobban bejön. :) Kezdek egyre jobban félni:(((
2013. ápr. 8. 21:08
 10/22 anonim ***** válasza:
majd írj, hogy mi van veled!
2013. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!