Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a párommal és nem védekeztünk. Holnap megyek UH-ra . Már meg lehet ne e mondani, h terhes vagyok, vagy még ijenkor nem lehet észre venni h ott lessz valami?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem fogják tudni megmondani, hogy terhes vagy-e, mert max. most kezdődik a beágyazódás. Legjobb esetben is max. felritkulást lát a doki a nyálkahártyán.
2013. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 1 hete volt az aktus, akkor még lehet be sem ágyazódott. Tehát biztosan nem látszik a terhesség még az uh-n. Kb 4 hetestől szokott látszani egyértelműen.
2013. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2013. febr. 11. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, drukkolok, hogy pozitív dolgokat lásson,mondjon holnap a dokid az Uh-n! :) Majd írd meg mit mondott!!!
2013. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet megmondani, kizárt. ha emiatt mennél, felesleges.
2013. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem emiatt megyek a doki irta ki mivel probálkozunk és mennem kell a tüszőrepedést is nézni vagy valami ijesmit ...jajj ezek a sok dolgok..hiábba nő vagyok de már a sok várakozastól tökre pánikban vagyok és azt sem tom neha h mi micsoda :)
2013. febr. 11. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, tanulj már meg olyan alap dolgokat leírni, mint az iLYen!!!
2013. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!