Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az hogy állítólag...

Hogy lehet az hogy állítólag a peteérés után nem lehet teherbe esni? Az egyik ismerősöm jóval ovuláció után volt együtt a párjával és teherbe esett. Akkor ez most hogy is van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a "nem lehet" és a " lényegesen kevesebb az esély" nem ugyaz az. Vidd ki/ Idd ki a bilit.
2013. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jóval??? Ovuláció után 24 óráig termékenyíthető meg a petesejt! Ebben az esetben szerintem az történt,hogy nem akkor volt ovuja amikor Ő gondolta. :)
2013. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rém egyszerű, nem akkor volt a peteérése :)

Ha nincs pete, akkor nincs, ami megtermékenyüljön, viszont a peteérés időpontját nem mindenki tudja pontosan.

2013. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de azt mondta hogy a menstruáció előtt nem sokkal voltak együtt... akkor biztos hogy nem volt peteérése...
2013. ápr. 8. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Márpedig de. Érett pete nélkül nem lehet teherbe esni. Talán később volt ovulációja és még eléldegélt egy kicsit a pete. Előfordul, én is vérzés előtt fogantam közvetlenül és a húgom is. Anyunak egyébként is mindig későn volt peteérése a ciklus közepéhez képest.


Ha nincs pete, akkor nincs amit megtermékenyítsen a hímivarsejt, tehát nem jöhet létre terhesség. Csak akkor lehetséges, ha van egy pete, és van egy hímivarsejt. Ez az élet legelső alapja, később a nyálkahártya vastagság már nem ilyen szigorú, de ezek nélkül lehetetlen.


Örült egyébként a babának?

2013. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm

igen örült :)

2013. ápr. 8. 18:39
 7/10 A kérdező kommentje:
csak naagyon meglepődött :D
2013. ápr. 8. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor ez jó hír :))


Igazából épp ez az, amiért a naptármódszer úgy gondolom a legmegbízhatatlanabb módszer. A megszakítás is jobb. Sosem lehet tudni mennyiben tér el az első ciklus a másiktól, mennyire harciasak a párom hímivarsejtjei, stb :D

2013. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hahaha, hát igen

één is hajtok a babára de nem akarodzik összejönni :((

2013. ápr. 8. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
a peteérés idejét akkor lehet pontosan megmondani, ha minden pillanatban ott áll melletted egy doki, UH-val a kezében. Vagyis a hasadon :D Szóval valószínűleg nem akkor volt a peteérése. Vagy intenzív orgazmus is válthat ki spontán peteérést.
2013. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!