Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?...

Szerintetek terhes lehetek? Ha igen mikor tudom meg?

Figyelt kérdés
nemrég együtt voltam a barátommal és bevéreztem kicsit közbe, és még pár óra múlva is jött kicsit. Reggelente hányingerem van hánytam is már 3x , szédülni szoktam és fáj a hasam..1 hét múlva kell hogy megjöjjön azért még várjak hogy milesz? már 3 tesztet megcsináltam mindegyik negatív lett..
2013. ápr. 8. 23:01
 1/9 anonim válasza:

Igen, lehetsz terhes!Mindenképpen fordulj orvoshoz azonnal!Akár már holnap is! Jobb minél hamarabb megtudnod ezen már nem változtathatsz!

A tesztek nem mindenkinél hozzák ki az örömteli/rossz hírt.

2013. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek is, remélem most már kiderül. Köszönöm a válaszodat.
2013. ápr. 8. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt az a nemrég? Csak mert a teszt is legkorábban az aktus után 10 nappal mutatja ki a terhességet, de van akinek még akkor sem. Az ultrahang pedig sok esetben még 5 hetes terhességet sem lát...
2013. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ha még csak a jövő héten kellene megjönnie akkor felesleges tesztelni és dokihoz menni is. A doki nem fog még semmit sem látni. Tesztelni csak akkor kell ha már késik. Bevérezni meg lehet hogy azért véreztél be mert megsértett valamit a párod. hányinger meg szédülés és a hasonló tünetek is csak akkor jelentkeznek ha már késik a menzeszed is.
2013. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztonság kedvéért ma már elmegyek, de hogyha 3 hetes lenne akkormár lehetnek ilyen tüneteim nem?
2013. ápr. 10. 10:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetnek tüneteid mert a terhességi heteket az utolsó menzesz első napjától számítják. Középidőben van peteérés egy 28napos ciklus esetén 14. nap körül. Tehát mikor megtörténik a peteérés már 2 hetes terhesnek számítanak. pedig még maga a megtermékenyítés és a beágyazódás még meg sem történt. Tegyük fel hogy a 14. napon megtermékenyül a petesejt, neki még 10-14 nap mire beágyazódik. addig még nem beszélünk terhességről. Az első jele a terhességnek hogy kimarad a menzesz, a beágyazódás után, és ateszt is csak akkor lesz pozitív. A doki pedig max az 5-6 hét környékén vagyis akkor lát valamit ha már 1-2 hete késik a menzeszed. Előtte semmit nem fog látni max azt hogy megvastagodott a méhnyálkahártya de az jelentheti azt is hogy jövő héten megjön. feleslegesen tesztelgetsz csak akkor fogod megtudni ha jövő héten megjön, vagy nem jön meg. akkor is csak akkor tesztelj ha már késik. Előbb felesleges!
2013. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, a doki valóban nem látott semmit viszont megkellett volna már jöjjön 5 napja, úgyhogy mostmár késik is... szombaton csináltam tesztet azis negatív lett , várok csütörtökig és ha nem jön meg még mindig akkor csinálok újat.
2013. ápr. 15. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy mi lett, bár ha már késik is és mégis negatív a teszt akkor lehet hogy nem terhességről van szó.
2013. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes , hálisten szerdán már megjött ! :) Örülök neki mert még nem vagyok felkészülve rá.
2013. ápr. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!