Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utal fog. Gátló...

Terhességre utal fog. Gátló mellett?

Figyelt kérdés

Fog.gátlót szedek, a mensim mindeg a 4. gyógyszer mentes napon jön meg. Most a szünet első napjain tojásfehérje szerű nyálka jelentkezett. ( tudtommal az a peteérésre utal) A menstruációm is eltér az eddigiektől, nem barnázással indult, sokkal világosabb (mint a vér), nem görcsölök!

Terhes lennék? Csináltam ma reggel tesztet és negatív lett.

Aki gyógyszer mellett lett terhes, leírná h miben különbözött a megszokottól? Vagy meg jött-e a megvonásos vérzése?



2013. ápr. 9. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Nekem is van ugy hogy 3 napig elbarnázgatok, de van hogy 5 napig vérzek, az elso két nap élénk pirosan.
2013. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem feltétlen...



csinálj két nap múlva újabb tesztet.


nekem már maradt ki teljesen is menzeszem, sőt volt amikor csak barnáztam, nem voltam terhes

Voltam orvosnál, azt mondta előfordul (mondom kösz:S)


előfordulhat, hogy terhes vagy, de a teszt miatt nem gondolnám. mindenképpen jelezd az orvosnak, akkor is ha a második teszt is negatív...

2013. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Múlt hónap közepén voltam orvosnál rákszűrésen, és akk mondtam neki, h úgy érzem mintha peteérésem lett volna. Szúrt a petefészkem. Csinált UH-t, nem látott semmit és azt mondta a nyálkahártya 5,1 mm, közepesen vérteltek! Tehát szedjem tovább a levelet!!
2013. ápr. 9. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!