Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diane-35 tabletta szedése...

Diane-35 tabletta szedése mellett mennyi az esély a teherbeesésre? Ha esetleg 1-2 tabletta kimarad a ciklus során (nem kései bevétel, hanem tényleg kimarad), mennyivel nő az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem, aztán elmentünk egy hétvégére Hajdúszoboszlóra és elfelejtettem magunkkal vinni. Persze mikor hazajöttünk szedtem tovább, de terhes lettem. 6 éve szedtem és csak 2 napot hagytam ki...
2008. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedtem majd' három évig... Én mindíg elfelejtettem bevenni 3-4 tabit egy ciklus alatt, de sohasem lettem babás... Szerintem ez egyénenként változó, de a helyedben még nem pánikolnék. Várd ki a mensidet.
2008. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!