Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is nehezebben jött...

Másnak is nehezebben jött össze a második baba?

Figyelt kérdés
Van egy 14 hónapos kisbabánk, aki elsőre megfogant. Már 6. hónapja próbálkozunk a kistesóval, de semmi:(. A mensesem már beállt a normálisra, bár még szoptatok, max. napi 10-15 percet (ha éjjel megébred, van, hogy 1-szer, de ha jön a foga 3-szor is). Talán ez a gond? Nagyon szeretnék újra terhes lenni!
2009. szept. 22. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk az első 4 hónap alatt, (most 16 hónapos kisfiú), a második meg 2 hónap alatt! (33 hetes vagyok, szintén kisfiú).


ne csüggedj, majd jön :)

2009. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nekem mindig nehezen fogan, lombikra várok ismét.


De azt tapasztaltam, hogy a szoptatás alatt teljesen másképp reagálsz, egyéni, mindenkinél más. Van, aki ilyenkor esik könnyen teherbe, van, akinek a szervezete pedig szinte biztonsági okokból nem. A 6 hó még azért nem olyan sok idő, ne keseredj el.

2009. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! csak azért vagyok kicsit elkeseredve, mert a fiunk 2. szülinapja előtt (azaz még a gyed alatt) jó lenne, ha meglenne a kistesó, mi sajnos a gyes-t anyagi okokból nem engedhetjük meg. Ha meg visszamegyek dolgozni, onnan nem szerencsés újra eljönni pár hónap után, ha esetleg sikerült teherbe esnem. 34 éves múltam, sokáig nem szeretnék várni!
2009. szept. 22. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, sikerülni fog! Én szoptatás alatt estem másodszor teherbe (1 éves volt a kicsi). Nálunk is a gyed sürgetett.

Össze fog jönni meglátod, csak ne görcsölj rá!

Minden jót!

2009. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

pár napja tettem fel egy hasonló kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszadó, ezek szerint ez egy óriási lutri, mindenkinél más. Szorítok neked is!
2009. szept. 22. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Mi is kistesót szeretnénk, fél éve nem sikerül.....és ezt onnan számítom, hogy leszoktattam a nagyot a szopiról. Mivel nekem az alatt egyáltalán nem volt ciklusom.

A fiam a 2. hónapban sikerült...szóval nagy gond elvileg nem lehet....bár lehet a szoptatás nagyon megkavarta a hormonokat. Szerintem ez Nálad is lehet akadálya. Esetleg ovu tesztekkel nézd meg van e peteérésed, ha van akkor dokival a hormonokat lehetne megnézetni.

2009. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15.32-es vagyok. köszi, remélem ebben a hónapban sikerül a kistesó.
2009. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!