Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt? Pozitív/negatív?

Lh teszt? Pozitív/negatív?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nem tudom eldönteni. Tegnap még nagyon halvány volt a teszt csík. Ma ilyen. Lesz még sötétebb? Még azért világosabb a teszt csík. Köszönöm!

2013. ápr. 9. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz..
2013. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


:D Kicsit szórakozott vagyok!!!

2013. ápr. 9. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Pozitív szerintem.
2013. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még nem ugyanolyan erős, szerintem ez még pont nega. Vagy csinálj egyet este, vagy várd meg a holnapot (du.), az már szerintem pozitív lesz.
2013. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez negativ.
2013. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alakul! Azért szerintem egy pásztor óra nem árt ;)

Drukk! :-)

2013. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Szerintem is holnapra lesz tuti!

Azért próbálom ennyire időzíteni, mert 4.napja gyűjtögetjük a katonákat, hogy ütőképes csapat legyen, mert a férjemnek van egy pici gond a spermaképével. :) A minőség tuti, csak a mennyiséggel van gond, és azt tanácsolta az orvos is, hogy próbáljuk 4-5 napos katonákkal a dolgot.

2013. ápr. 9. 19:34
 8/10 anonim ***** válasza:
én ma csinálnék még egy tesztet, szerintem erősebb lesz, aztán hajrá:)))
2013. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Reggelre erősebb lett a csík, de estére megint halványabb volt, szóval este a tegnapinál is világosabb lett szerintem. A reggelit mondtam volna pozitívnak. Ilyen létezik? Akkor mikor van/volt ovum?
2013. ápr. 10. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért írom le, mert valaki hátha erre téved. Ilyen esetben, amikor az lh teszt reggeli órákban pozitív és előtte-utána este 2 csíkos negatív, akkor azt azt jelenti, hogy annak a nőnek nem reggel, hanem este van a tüszőrepedése. Méghozzá a pozi tesztet követő este :) Nagy általánosságban elmondható, hogy a nőknek kora reggel van az ovulációja, ezért szokott a délutáni/esti teszt pozitív lenni.Majd ha megtörténik az ovu és az lh már leszálló ágban van, estére a teszt újra negatív lesz.
2013. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!