Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem jon meg? Miert...

Miert nem jon meg? Miert negativ a teszt?

Figyelt kérdés
Tavaly jan-ban hagytam abba a tabit, a ciklusaim kb 30 naposak vtak ezutan kb fel evig majd 35, 39, 45. Most 56. napon vagyok. 5 negativ tesztet csinaltam mar, a legutobbit 4 napja. Kulfoldon elek, vtam haziorvosnal, azt mondta meg kell varni h megjojjon es utana csinalnak vertesztet a ciklus 3. napjan, majd meg egyet a 21. napon. De ha 2 hetig nem jon meg mennyek vissza. Ez egy hete volt. Megorjit a varakozas. Szerintetek ciszta lehet? Vagy a hormonok szintjevel van baj? Tapasztalatok? Koszi.

2013. ápr. 2. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű hormonprobléma lehet. A vérvétel sokat elárul majd. Egyébként inzulinrezisztenicia esetén könnyen előfordulhat, hogy nem rendszeres a menses, illetve nem jön meg időre (mivel az inzulin eléggi belepiszkál a női nemi hormonokba). Nálam legalábbis ez áll a háttérben. Az IR megállapításáshoz azonban nem elég a hormonsor, ahhoz terheléses vizsgálatot kell csinálni.
2013. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat, rakerestem az inzulinrezisztenciara es elegge ramillenek a tunetek..sajnos. Nalad hogyan derult ki? Kaptal gyogyszeres kezelest?
2013. ápr. 3. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendszertelen volt a ciklusom nekem is, és a dokimnak volt egy ilyen tippje. Kaptam gyógyszert is meg diétáznom és sportolnom kell.
2013. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ti is babat szeretnetek? Mennyi ideig kell szedni a gyogyszert?
2013. ápr. 5. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen mi is babára gyúrunk. A gyógyszert általában a 3. terhességi hónap végéig kell szedni. De van akinek egész végig. Ez az IR súlyosságától függ.
2013. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!