Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha meglenne, görcsölgetése...

Reménysugár27 kérdése:

Mintha meglenne, görcsölgetésem van, fáj a derekam is, fájnak a melleim is.33. ciklusnapon vagyok, ma délutáni teszt negatív lett. (internetes one step) Lehetek mégis babás?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Egyébként lehet. Ha a hcg nem elég magas a szervezetben és/vagy a teszt nem elég érzékeny.
2013. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 A kérdező kommentje:

Nincs beállt ciklusom, az előző három ciklus 28 napos volt, de ekkor nem mindegyikben volt peteérésem. Valahogy mégis úgy érzem, hogy meg fog jönni, csak a testem szórakozik velem. :( Épp az előbb voltam a mosdóban és a fehér folyásom egy picit rózsaszínes volt.

Mindemellett rámjön néha szédülés, rossz közérzet, és most lehetetlen fáradt vagyok. (Elvileg 10-es érzékenységű teszt volt.) Kezdek belefáradni. :(

2013. ápr. 9. 16:02
 3/97 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy vagyok,mint te. Csak nekem még fehér a folyásom. Az agyam tudja,hogy meg fog jönni, de nem akarja elhinni. Szenvedek nagyon. Ma van a 31. napom az utolsó ciklusom 29 napos volt,de volt már 35 is. Ezért nem tudom, hogy mi van.
2013. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
Egyébként szurkolok!!!:-)
2013. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnálom és tudom, hogy mit érezhetsz most :(
2013. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én is elméletileg holnapra nem várom.,de nekem se pontos. Már egy hete folyamatosan megjon érzésem van, és sokat eszek mostanában, habár ez menzi elott gyakori. Nem tudom mi lehet ez a megjon erzes mar ennyi ideje. na majd kiderul. sok sikert nektek!
2013. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 A kérdező kommentje:

Szurkolok mindenkinek!


Aranyosak vagytok, hogy írtatok. Én most sírtam ki magam. Ezt csak az tudja igazán milyen, aki benne van, és Ti benne vagytok. Fáj, hogy igazságtalan az élet, és aki megérdemli...de a többit tudjátok.


Azóta már törlésnél volt egy kis világosbarna vmi, aztán minimális piroska. :(


Majd megírom mi lett ebből az érdekes ciklusból.

2013. ápr. 9. 17:44
 8/97 samanthajones06 válasza:

Tudom mit érzel...én most járok 39 napnál...3 negatív teszt,mindjárt megjön érzés alhasi szúrás,es a remény meg a fohász hogy bárcsak baba lenne a dologban....mi szeptembertől próbálkozunk..

De azért remenykedjunk,hátha jo a női megerzesunk..:)sok sikert!E.

2013. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 A kérdező kommentje:

Sok sikert Neked is! :) Nagyon jó pozitívnak "látni".


Mi 11 hónapja próbálkozunk. (június óta)


Reméljük útban a gólya! ;)

2013. ápr. 9. 18:07
 10/97 anonim ***** válasza:
Itt a folyásra nem lehet adni,én vagyok a példa rá,tegnap teszteltem pozitívat,ugyanolyan érzésem volt most végig mintha megjönne,görcs hol erősebb hol gyengébb,derék és hátfájás elég erős és vízes folyás! Ezekre nem lehet adni,itt akkor lehetsz biztos benne,ha nem jönn meg és a teszt pozitív! Drukkolok,kívánom mindenkinek aki babás akar lenni a legjobbakat és kitartás!
2013. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!