Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens tablettától lehet...

Premens tablettától lehet össze-vissza vérzés? Kérlek írnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az orvosom utasítására szedek premens tablettát és azóta egy hónapon belül már másodszor vérzek és már azt sem tudom ez az igazi mensi vagy a tablettától van-e? Babát szeretnénk és mondta mielőtt clostyt ír ezt próbáljuk meg 3 hónapig. Most két napja nem vettem be mert nem merem pedig mióta szedem a közérzetem sokkal jobb, de a ciklusom bezavarta. Volt valaki így? Szerintetek szecjem vagy hagyjam abba? Elvileg 3 hónap mire kifejti hatását de tanácstalan vagyok, tudom a dokit kérdezzem de amíg várok az időpontra gondoltam benneteket kérdezlek van-e valami tapasztalatotok?
2013. ápr. 10. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én Mastodynon cseppeket szedek, annyi a különbség a kettő között, hogy a cseppben több más összetevő is van, viszont mindegyik ugyanannyi barátcserjét tartalmaz. Nyugodtan szedd végig a 3 hónapot, abszolút természetes, amit most tapasztalsz (én is megkérdeztem a dokit) Homeopátiás szerekről van szó, így átmenetileg erősítheti a kellemetlen tüneteket, úgy tűnik ilyenkor, mintha mégnagyobb zavart okozna, de később rendeződni fog a dolog. Ártani nem tudsz vele magadnak, ha végigcsinálod a kúrát. Sok sikert!
2013. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!