Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő múlva eshetek újra...

Mennyi idő múlva eshetek újra teherbe azután, hogy 20hetesen meg kellett szülnöm a beteg babámat?

Figyelt kérdés

A genetikán 6 hónapot javasoltak, a védőnő szerint 3 hónap is elég.

Érdekelne, hogy aki esetleg hasonlóan járt mit ajánlott neki az orvos.Köszönöm szépen!


2009. szept. 22. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Orvosilag elég a három hónap, de elöször el kellene tudnod búcsúzni lelkileg a halott babádtól, és ehhez idö kell - ezért jobb a 6 hónap, de van akinek még több kell.

Ha nem zártad le az elözö esetet, akkor nagyon megterhelö idegileg egy újabb terhesség.

2009. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha rendeződött a menszid, nyugodtan.

de azért javaslom: amennyi oda annyi vissza. 20 hetes terhes voltál, ennyi - tehát 20 hét - az optimális "visszatérni". a legjobbakat kívánok, és együttérzek.

2009. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom,nehéz lehet most neked.Megkérdezhetem,mi baja volt a picinek?

Szerintem is elég a 3 hónap,ha Te úgy érzed,hogy kész vagy egy újabb kis jövevény fogadására.Sok sikert!

2009. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hű, a könnyem is kicsordult.. sajnálom ami veled történt. Én is a 3 hónapot javasolom, de ha lelkileg még nem búcsúztál el tőle, akkor várjatok még.
2009. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam igy, nekem is minimum fél évet mondtak. Sajnálom és sok erőt, hogy túltedd magad! :-)
2009. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 ciklust mindenképpen várj ki,nekem annyit javasoltak!

6 hónap a biológiai minimum,de a szervezet majd eldönti mikor is lehet!

Nagyon sajnálom ami történt,kitartást és mielőbbi felgyógyulást testben és lélekben!

2009. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást és biztatást!!

Down szindrómás volt a baba és ezért nem tartottuk meg. Remélem még egyszer ez nem ismétlődhet meg, mert azt már nem élném túl.

2009. szept. 23. 19:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,szörnyű lehetett neked,és iszonyatosan nehéz.Biztosan a következő babád egészséges lesz.Sok boldogságot kívánok!
2009. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Barátnőm szegény ugyanezen esett keresztül. Most ismét babát vár, 20. hetes, és most várja az eredményt, de az első jelzés szerint szerencsére minden rendben van. Ők kivárták a 6 hónapot, utána kezdtek el ismét próbálkozni, és összesen kb. egy év telt el, mire összejött. Úgyhogy kitartás, :) és részvétem.
2009. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!