Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tapasztalt hasonlót?

Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Előző ciklusom 28 helyett 33 napos volt, utána 2-3 nap gyenge vérzés. Most a 21. napon járok,5-6 napja fáj a hasam alja, a derekam is olyan, mintha nyomná valami. (egyszer már voltam terhes, de az sajnos elment 10hetesen) Ugyanezeket tapasztaltam akkor is. Megér egy tesztet?
2013. ápr. 10. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván meg.
2013. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj szerintem, ha ügyesen kapaszkodik akkor meg van anélkül is,hogy te tudnál róla. Ha nem annyira ügyes akkor meg kár is róla tudni. (nekem is volt vetélésem) Ha meg baj van akkor úgy is annyira fogsz görcsölni, hogy kórház.
2013. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:) megvárom a jövőhetet,amikor megint meg kell jönnie :) aztán majd meglátjuk...

folyamatosan pisilnem kell :S

2013. ápr. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!