Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz hogy akinek pcos van...

Igaz hogy akinek pcos van kivehetik a petefészkeit?

Figyelt kérdés
még kell hormon vizsgálat.de azt mondták ha beigazolodik akor kivehetik.mindkét oldali petefészkeimben vanak sok apró tűszők és erős görcseim amit barnázás kisér.nagyon félek szeretnénk még kisbabát.
2013. ápr. 11. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Aki ezt mondta az egy idióta. PCOS-t hármas kezeléssel kell kezelni, ne engedd magad megműttetni. Keress fel egy jó endokrinológust leginkább a Mensmentist ajánlom.
2013. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ez a doki egy sarlatán. Azonnal keress egy normális nődokit és egy jó enokrinológust. Én is a mensmentist javasolnám. A policisztás petefészek hátterében hormonprobléma áll. Simán kezelhető a fent említett ún. hármas kezeléssel.
2013. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Még vannak ilyen sötét emberek a világon? Jesszus! Válts orvost! Egy kis diéta, mozgás és súlyosabb esetben gyógyszer, és annyi gyereked lehet, amennyit akarsz! A petefészkeidhez meg ne engedj hozzányúlni!


[link]

2013. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
azonnal válts orvost ha ezt modnta, mert nagyon nem ért hozzá. Még csak műteni sem szokták mert ugyis pár hónapon belül visszatérnek, (régen mütötték de akkor sem vették ki) Ettől még lehet babád akár természetes úton is, ha rendbe lesznek a hormonok, ah meg nem természetesen akkor is lesz kis segitséggel. Viszont a PCOS kezelését komoylan kell venni, komoly életmód váltást igényel, nem csak a teherbeesés miatt hanem mert komoly következményei vannak az egészségedre nézve.
2013. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
öszönöm szépen a válaszokat.nagyon megnyugodtam már sirtam is ezért.::(
2013. ápr. 11. 12:04
 6/16 anonim ***** válasza:
keress fel egy megbizható szakembert mert aki ezt mondta nem ért hozzá. A görcsöket is emlitsd meg mert az nem felttlenül köthető a PCOS-hoz. Legaélábbis nem ktelező tünete.
2013. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szintén PCOS-es vagyok, mindkét petefészkem úgy nézett ki, mint az ementáli sajt. Diéta+mozgás+Merckformin...babám nemrég múlt 3 hónapos. :) Nem tartottam grammra a diétát, és egy baleset miatt a mozgás is korlátozódott, a gyógyszert a terhesség első 3 hónapjáig szedtem csak. Össz-vissz 2x menstruáltam előtte.
2013. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pumuklina! Gratulálok a babádhoz, jó az ilyet olvasni.:))) Spontán sikerült? Hány hónap gyógyszer szedés után? Sajnos én hiába szedem a diétát én is nagyon tartottam a mozgással hadilűábon állok, de volt fél év amikor az is meg volt sajna mégsem sikerült, pedig az inzulinom csak épp volt magasabb, sőt elötte éveben még nem is volt IR. Na de majd egyszer eljön az én időm is....
2013. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Köszi :) Hát, azért nem 5 perc volt, kb. másfél év. Azért a mozgást próbáld, lehet intenzív gyaloglás is, a lényeg, hogy felmenjen a pulzusod és megizzadj! Én terhesség alatt ezt komolyan vettem, és nem volt terhességi cukorbetegségem, pedig minden szempontból esélyes voltam rá. És hittem és tudtam, hogy lesz babám, nem tudtak megijeszteni. :)
2013. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Több mint egy évig sportoltam rendesen a ciklusaim még rosszabbak voltak mint most. Mi már 3 évnél tartunk de az elmult másfél évben nincs annyitra teritéken a baba téma csak annyira hogyha szeretne jöhet, De nem járok most orvosokhoz vagy ilyesmi. Én elötte is jártam már meddőségi intézetbe csak nem beavatkozás mert reménykedtem hogy összejön spontán, az orvos is mondta hogy nagy rá az esély mert nagyon enyhe az IR-em, a többi hormon sem vészes és van spontán peteérésem. Mégis mel több mint 2 év alatt nem jött össze (azóta szedem a merck-et) ezért sajnos nekem szinte boiztos hogy kell rásegítés. Pedig petérérsem is van, ciklusom is igaz az 30-40 nap közötti. Mégsem sikerült, a ciklus második fele csúszik el ,mert peteérés időben van, na meg mondják hogy gyakran az a gond hogy nem elég jó minőségű az a pete, vagy nem szabadul ki rendesen. Na mindegy majd meglátjuk. Lheet ugy alakul az életünk hogy belekezdünk most már rendesen és akkor végig csináljuk a beavatkozást is.
2013. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!