Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a lakásos prostik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a lakásos prostiknál kivehetik a szerved meg ilyenek?

Figyelt kérdés
El akarnék menni egy prostihoz mert érdekel az élmény, de sok ismerősöm mondta, hogy még ha lakásba is kell mennem, rendes normális lakásba, nem cigányputriba, akkor is lehet, hogy megvernek, zsarolnak(rejtett videó és levélbe, azaz blackmail) ,kirabolják a kocsit, esetleg ellopják, elaltatnak, kiveszik a szerveimet és egyéb rossz dolgok. Nekem gyanúsan sok ez, nem tudom mi igaz és mi nem. Akinek volt már tapasztalata az írjon

2012. okt. 19. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Engem csak faggattak és kivették az összes belső szervem. Csak a szívemet, hagyták meg. Piszok, szemétládák. Azóta sem járok kuplerájoskodni, inkább templomban.
2012. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden előfordulhat, észnél kell lenni. A kocsival máshol állj meg, ne mond, hogy azzal mész-mentél. Stb., ...

Nem soroltad azt, hogy öt b*zi lefizeti csajt, és amikor kikötött Téged, a másik szobából beszambáznak... :)

Sokan járnak normálisakhoz lakásra, semmi gond. Próbálj olyanhoz menni, amelyiknél van írva élménybeszámoló, fotógarancia.

2012. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
előfordulhatnak dolgok, de ajánlom figyelmedbe a beszamolok.com-ot, ott még nem írtak le ilyeneket. bármi előfordulhat, de én ettől nem tartanék a helyedben.
2012. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

az még a szerencsésebb eset

nekem beültettek még egy vesét amikor nem figyeltem

2012. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Apollo_Moon ***** válasza:
83%

Én általában a vendégeim agyát és gerincét szoktam kioperálni, amikor hátat fordítanak.


Üdv: egy szolgáltató.


u.i.: kérdező! nagyon hülye vagy!

2012. okt. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ott max te veheted ki a szerved

a végén

hülye is vagy meg igénytelen is

prosti... gratulálok

2012. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Ezt azok a buta ,gonosz írígy faszhiányos rendes nők találták ki, ez az ő összeesküvés elméletük a jó szexre vágyó, könnyen kapható nőkre vágyó férfiak ellen. Be ne vedd ezt a marhaságot. A prostilányoknak egy érdekük van! Kapják a pénzt pénzt pénzt a szebb jövőjük érdekében. Ezért pedig mindent meg kell tenniük,hogy az ember jól érezze magát, hogy kialakuljon a kuncsaft kőr, akik vissza vissza járnak. Mert ugye az új vendég sose 100% biztos vendég, de egy jól odaszoktatott kuncsaft az jól tejel, nem csak farokból ,de pénztárcából is! Ráadásul ha igaz is volna ,a kutya nem akarna menni, mégis milliószámra mennek, és jól érzik magukat állítólag.

Ha meg fosós vagy, veszel egy összecsukható kur vaéles zsebkést, bevágod a zsebedbe, aztán ha valami állati furcsa oknál fogva mégis lenne valami, odatolod a nyakához,hogy ne pattogjon, mert megvághatja magát! Vagy viszel paprikasprayt, egy 10 percre ledarálja a fejét a te képzeletbeli támadódnak. Le is rúghatod, ha tudod,hogyan kell. Szóval védekezz! Ha kell, ne csak óvszerrel.

De mondom, erre kb. semmi esély nincsen, hogy ilyesmik megtörténjenek. Paranoid kényszerképzelgések ezek csupán.

2012. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Hááát, ha a sperma belső szervnek számít, akkor igen. De ha akarod, biztos megengedik, hogy azt is hazavidd.
2012. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!