Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz hogy akinek pcos van...

Igaz hogy akinek pcos van kivehetik a petefészkeit?

Figyelt kérdés
még kell hormon vizsgálat.de azt mondták ha beigazolodik akor kivehetik.mindkét oldali petefészkeimben vanak sok apró tűszők és erős görcseim amit barnázás kisér.nagyon félek szeretnénk még kisbabát.
2013. ápr. 11. 08:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
azt egyébként én is tudom hogy lesz, ez nem kérdés:))))
2013. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ennyit kell várnotok, de biztos nem véletlen alakul így. Ja, még egy fontos dolog: közben popsi alá párna, utána gyertya! (Pumuklina)
2013. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.ma voltam vérvételen és kész is lett délutánra az egyik fele abban jok az eredmények .de a hormon vizsgálat majd jővő héten lesz kész, hát ezer év lesz mire kész lesz és elviszem a nődokihoz.amugy igy most hogy a két petefészkekben vannak ezek a sok apró tűszők ... atól lehetek terhes? vagy kizárt?
2013. ápr. 12. 18:36
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehetsz. :)
2013. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert éhes vagyok egyfolytában és szédűlők néha.. és lily 20-as tesztet csináltam ma délután és mintha halvány lenne? még én sem tudom?! van ilyen? nagyon boldog lennék ha baba lenne:) az uh kb 4 mm volt a méhnyálkahártyám most kedden.ez nem vékony?
2013. ápr. 12. 18:54
 16/16 A kérdező kommentje:
azt még elflejtetem hozzá teni hogy barnázok is már 5 napja ugy néha néha de jobban pisilés után.ez akor is pcos tűnet?
2013. ápr. 12. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!