Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van, hogy pár hónap...

Mitől van, hogy pár hónap alatt 2 tizedet nőtt az alaphőm a follikuláris szakaszban? Novemberben még 36,4 volt, aztán 36,5 lett, az elmúlt két hónapban 36,6. Van ennek valami jelentősége? Babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2013. ápr. 11. 09:09
 1/7 A kérdező kommentje:
A luteális szakaszban változatlan a hő, továbbra sem megy 37 fölé, vagyis egyre "laposabbak" a görbéim.
2013. ápr. 11. 09:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a pajzsmirigy befolyásolhatja az alaphőt. Néztek nálad mostanában TSH hormont?
2013. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem néztek, jövő héten megyek vérvételre, de az csak amolyan alap lesz. Van benne STH, máj-, vesefunkció stb. Pajzsmirigyet kb. 5 éve néztek utoljára, mert van egy betegségem (jelentéktelen), ami hajlamosíthat autoimmun betegségre.
2013. ápr. 11. 11:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy akkor nem találtak semmit. Volt vérvétel, ultrahang.
2013. ápr. 11. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy működés kihathat a hőmérsékletre. Érdemes megnézetni, főleg ha babát szeretnél, mert befolyásolja a teherbeesést.
2013. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :) A hőm továbbra is fura. Most 3 napja 36,7, holott csak a 13. napon vagyok. Fél éve hőmérőzök, de mindig a 15. napon van az ovum.

Az előző és a mostani görbém:

[link]

[link]

2013. ápr. 21. 07:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen, a cukrom enyhén magas lett. Elküldtek terheléses vizsgálatra, ahol az éhgyomri cukor megint magasabb lett, de a glükóz utáni 2 órával 7,2. Pénteken kaptam meg a leletet, úgyhogy dokihoz még nem tudtam visszavinni, de neten azt olvastam, hogy 7,8-ig ez jó eredmény.
2013. ápr. 21. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!