Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor esett teherbe? Az LH...

Ki mikor esett teherbe? Az LH teszt pozitív napjain vagy az azt követő negatív napokon?

Figyelt kérdés
LH teszt, ovuláció, peteérés

2013. ápr. 11. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

az elsővel: elötte 1 nappal

a másodikkal: ovukor

2013. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnét tudjátok mikor fogant a gyerek?


Már nem azért, nem kötekedni akarok, csak kíváncsiság. Ritka az, hogy valaki csak az adott napon szexel össz vissz, általában előtte, alatta és utána is szoktak. Akkor honnan tudjátok melyik volt sikeres?

2013. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam a kérdésnél, hogy ha valaki használja a tesztet, akkor ő mikorra időzítette az együttléteket? Inkább a pozitív napra koncentrált, vagy az azt követő negatív napra és miből lett bébi? Van aki arra esküszik, hogy a pozitív napon, és van aki arra, hogy utána. Kíváncsi vagyok kinél mi jött be.
2013. ápr. 11. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:

én azért tudom pontosan,mert abba a hónapba csak 1szer voltunk együtt,és pont az előtti nap,hogy a teszt jelzett volna,ezért nem is bíztam benne,hogy lesz belőle valami..!aztán amikor késett még akkor is csak arra fogtam,hogy csak késik és kész! de amikor már 5napja késett akkor mégiscsak teszteltem,és el sem akartam hinni,hogy ekkora szerencsénk volt.


a második babánál is használtunk ovu tesztet,és pont akkor voltunk együtt amikor jelzett a teszt. előtte és utána sem mert a párom pont külföldön dolgozott,ezért én pontosan tudom,hogy mikor fogant.

És tényleg szerencsés vagyok,mert mindkétszer elsőre megfogantak


(első voltam)

2013. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Had kérdezzem meg hogy milyen neműek lettek a babák? egy fiú, egy lány?

:)

2013. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mindkettő lány..-pedig másodszorra már fiút szerettünk volna,és azt hittük biztos az lesz...
2013. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!