Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden Szőllősy profról...

Szegeden Szőllősy profról szeretnék infót kapni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Fizetni kell e a vizsgálatért?Véleményetek aki nála volt?

Mennyit tudot segíteni a tehebe eséshez?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. szept. 22. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a párommal voltunk nála kb.2 hónapja.

Első alkalommal úgy jöttünk el tőle, hogy végre talán jó kezekbe kerültünk. (Akkor úgy jött ki a dolog, hogy ha akartam volna, akkor se tudtam volna pénzt adni neki.)

Na amikor az eredmények kiértékelésére mentünk vissza hozzá, akkor szinte ránk se nézett, majdhogynem kidobott a rendelőből minket. (Na itt már csak azért se adtam volna pénzt.)

Mi úgy mentünk hozzá, hogy minden szükséges addigi vizsgálati eredménnyel fel voltunk készülve. (Az orvosom, aki lebeszélte vele, hogy fogad minket, már úgy küldött hozzá, hogy az ő észrevételeivel a továbbiakat megmondja nekünk és segít a mielőbbi sikerességben.) Ezek után az eredményeket látva közölte, hogy nincs semmi problémánk, menjünk vissza az orvosunkhoz és viszlát.

Na ezt kb.1 perc alatt.

Még kérdezni sem tudtam semmit, mert szó szerint terelt az ajtóhoz minket, miközben én beszéltem.


Egyszóval én semmi jót nem tudok mondani róla. A stílusa meg... (Nem ajnározást vártam, csak hogy normálisan mondja meg mi legyen a továbbiakban.)


De remélem valaki mástól hallani fogsz kedvezőbb válaszokat is.


Sok sikert.

2009. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megírtad véleményedet!Én elég messze lakom,hogy ennyiért eljárjak hozzá!

Egyre jobban azt érzem,hogy más utat keresek.

2009. szept. 25. 11:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Várom a további véleményeket is!!!
2009. szept. 25. 11:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi, hogy zavarlak, de pont most küldött a nőgyógyászom a kérdésben említett dokihoz, és érdekelne, hogy voltál-e nála, és milyen? Tényleg annyira borzasztó, mint a válaszoló írta?

Mi 100km-re lakunk Szegedtől, úgyhogy nem lenne jó azért átmenni, hogy ránk se nézzen.

Ha olvasod a válaszom, kérlek írj, hogy tudjam mi a helyzet :)

Köszi!

2010. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szia!Nem voltunk Szegeden,mert közben megtudtam,hogy kell hozzá több vizsgálat.Én most egy másik dokihoz mentem el,ujjabb bizakodással.Megtudhatom melyik megyéből írtál?Sajna nem tudtam segíteni.
2010. febr. 10. 15:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszi a választ :)

Kár, hogy nem tudtál segíteni, kíváncsi lennék én is a Te kérdéseidre, hogy kell-e fizetni nála, és hogy milyen...

Bács-Kiskun megyéből vagyunk, a magándokim ajánlotta őt, időpontot is kér nekem a prof-nál.


Ahhoz kell több vizsgálat, hogy hozzá menjünk? Milyenek?

Minden infóra vevő vagyok, majd írj léccike :)

2010. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia!Én azt halottam,hogy kérnek hormon vizsgálatot,átjárhatóságit,esetleg laparoszkópiát,férj eredményét.Már most engem is érdekelne,hogy mi a vélemény a profról és árakról.Ha esetleg többet megtudsz légyszi írd meg.
2010. febr. 15. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Hétfőn voltunk a prof-nál, a Női Klinikán, az andrológián van.

Kérdezte, hogy volt-e már hormonos vérvételem, meg hőgörbe, meg uh, meg átjárhatósági. Csak az utóbbi nem volt, azt mondta, hogy ha meglesznek a párom eredményei, annak függvényében megyünk tovább.

Aztán a páromat kérdezgette, vizsgálta, és le kellett adni a spermát. 2 hét múlva lesz eredmény, mivel tenyésztés is lesz belőle.

Teljesen normális volt eddig, azt mondta, hogy többet majd akkor beszélünk, ha már meglesznek az eredmények. Most nem adtunk neki pénzt, majd kövire talán.


Hát egyenlőre ennyit tudok, majd még írok, ha kiderült valami :)


Nálatok sem jön a baba, azért kellene mennetek? Mióta próbálkoztok? Milyen vizsgálatok voltak eddig?

2010. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan nem válaszoltál, de azért leírom, hogy mi volt, hátha segítek ezzel valakinek.

Ma voltunk az eredményekért, hát elég rosszak lettek, de mindegy, most nem ez a kérdés...

Teljesen normálisan viselkedett, miután elmondta az eredményeket, engem is megvizsgált, csinált volna rákszűrést is, ha kellett volna, vettek vért hormonokat nézni.

Mivel rosszak lettek a párom eredményei, ezért két hét múlva megint megyünk, stb.

Mi 5000-et adtunk neki most, annyira azért nem vagyunk eleresztve, hogy többet adjunk, de tényleg szimpatikus volt, és foglalkozott velünk :)

2010. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia!Ne haragudj,hogy nem írtam...!örülök,hogy nektek kiderült,hogy mi a baj.Remélem sikerrel jártok.Közben válaszolok a kérdésedre is.Nálunk megnézték a párom,neki jók az eredményei.Engem kezeltek klostival,volt hormon vizsgálatom,átjárhatóságim,laparom.2.5éve volt elhalásos terhességem,azóta nem sikerül újra teherbe esnem.Azóta járjuk az orvosokat,amibe kellőképpen belefáradtam.Röviden ennyi.Ti mióta próbálkoztok?Mihamarabbi babásodást kívánnok.
2010. márc. 10. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!