Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jöhetett még meg?...

Miért nem jöhetett még meg? Csak nem baba?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim márc 3-8-ig tartott,utánna 10.étől kezdeve megszakításosan voltunk együtt,és egy nap többször is.De belém 3-4 nappal a (nem) várt mensi előtt élvezett,meg tegnap 2x is.Azóta 3 negatív tesztet csináltam,az utolsót múlt hét vasárnap.Nem értem...tünet szinte semmi,max éhes vagyok soxor,kicsit fáj a mellem,és olyan érzésem van néha,mintha meg akarna jönni,de nem jön,hol a jobb,hol bal oldalt,hol középen szurkál a hasam,ennyi kb,a mensijeim ált. 28 naposak.Korán tesztelhettem? Vagy lehet baba? :) Egyébként szedek multivitamint és folsavat.

24/L


2013. ápr. 11. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek babát miért használtok megszakításos "védekezést"?

Csinálj még 1 tesztet, ha negatív akkor nem vagy terhes.

2013. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor szórakozott utoljára a mensim,amikor októberbe abbahagytam a fog.gátlót,és 3 hónapja állt be újra normálisan és sose volt rendszertelen,ezért nem értem miért nem jött meg

azért megszakításosan,mert ő be volt 1 kicsit ijedve,első babánk lesz

2013. ápr. 11. 20:05
 3/5 A kérdező kommentje:
de most már jól céloz :) <3
2013. ápr. 11. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
azok a tesztet még lehet koraiak voltak. csinálj megint. A teszt csak a megtermékenyülés utána 2 héttel mutatja ki leghamarabb.
2013. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajna megjött...majdnem 2 hét késéssel
2013. ápr. 12. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!