Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közöttetek olyan kismama,...

Van közöttetek olyan kismama, akinek szellemcsíkos lett a tesztje, éb mégis sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
Szombat-vasárnapra NEM várom! Ma reggel csináltam egy MediLab tesztet, de épphogy látszik a 2. csík. Érdeklődnék, hogy másnak is mutatott a teszt szellemcsíkot, és mégis babásak lettetek? Vagy túl korán teszteltem? Azért teszteltem ilyen hamar, mert a 10. napon volt PÉ, ugyanis onnantól ment felfele a hőm. ( a ciklus.hu szerint )
2009. szept. 23. 09:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
éb=és bocsi.....
2009. szept. 23. 09:49
 2/19 anonim ***** válasza:

szia.belinkelnéd a görbéd,és a teszt fotoját?

már sokan a medi-lab os tesztben csalódtak,pozit mutatott mégsem volt baba:-((

2009. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Itt megtekintheted a mai görbémet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

A tesztet kidobtam reggel, mert ideges lettem :(

2009. szept. 23. 09:56
 4/19 anonim ***** válasza:

szépen alakul a hőd,tüneteid vannak??

Én is ma vagyok a pé utáni 15 napon és szellemcsíkos a tesztem.

2009. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ami a tüneteket illeti, a fejem enyhén fájdogál már pár napja, a melleim oldalt fájnak, éjszakára elmúlik a mellfájdalom, majd reggel megint előjön. (a mellfeszülés egyébként mindig tapasztalható mensi előtt) Ja és reggel mikor felkelek már ennem kell, mert farkas éhes vagyok. :)Ami még fura nálam, hogy mensi előtt egy héttel, már tiszta idegbeteg szoktam lenni, hamar dühbe jövök, volt, hogy torkom szakadtából ordibáltam mindenféle hülyeség miatt, most viszont olyan nyugodság van rajtam, hogy a férjem meg is kérdezte, hogy mi történt velem. :) Neked van görbéd? És mit érzel, van tüneted? Sok sikert neked is! :)
2009. szept. 23. 10:17
 6/19 anonim ***** válasza:

[link]


a mellbimbóm érzékenyebb,számba furcsa izt érzek,tojcsi nyákom van.

2009. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szép görbéd van neked is! :) A tojásfehérjés nyák is jó jel, nekem ragadós, soha nem volt még tojcsis. Mensi előtt már tök száraz szoktam lenni, hát majd 7végén kiderül. Legközelebb hétfőn fogok tesztelni, remélem addig nem jön meg. Te is teszteltél már? Mikor lesz a következő tesztelésed?
2009. szept. 23. 10:32
 8/19 anonim ***** válasza:
tezsteltem,de szellemcsíkos lett.Ha nem jön meg akkor én is hétfőn tesztelek ujra.megy a drukk
2009. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt után 4 nappal még szellemcsík volt, aztán 1 héttel:) Nálam a tünetek a puffadáson kívül csak a 7. héten jelentkeztek. A hőm pedig végig 37,1-2 volt. Sok sikert!
2009. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Megy a drukk neked is, remélem sikerült! :))

Az utolsó válaszolónak pedig gratulálok! Sok boldogságot kívánok nektek! :)

Bár lehet, hogy mensim lesz, mert ugyan úgy fájnak a melleim, mint előtte szokott. PÉ után pár nappal már elkezdenek fájni, és ez most is ugyan így van! :(

2009. szept. 23. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!