Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kozépen, de inkább lenn...

Ha kozépen, de inkább lenn van a méhszáj nem várt elott 1 nappal, nem valoszinu terhesség, igaz?

Figyelt kérdés

Valahogy teljesen màs volt ez a 2 hèt, mint àlltalàban ovu utàn szokott. Szinte ovu utàn 5 nappal màr olyan "megjon" èrzésem volt, hogy alig tudtam aludni. Napok ota szédulok. A mellem èrzékeny, de ovu utàn mindig az, nem erosebb a fàjdalom, mint amit màskor tapasztalok.

Ugy remènykedtem ebben a honapban.

Eros megjon èrzésem van ès a mèhszàjam is lenn van, de se nem puha, se nem kemèny...

(Ne esettek nekem az onvizsgàlat miatt :), nem szoktam, de most megnèztem ovatosan, tiszta kèzzel)


2013. ápr. 13. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhessègnél fent van, alig elérhető
2013. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg sosem vizsgaltam magam, de erdekel hogyan is tortenik :) mikortol van fent? Beagyazodas utan? Bocsi ha hulyesegeket kerdezek ;)
2013. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Legjobb ha ciklus legelejètol kezdi az ember, igy van osszehasonlitasi alapja. Ciklus elejèn lenn van,kemèny, kb. mint az orrod hegye. Legjobb ha minden nap vizsgàlja az ember. Ahogy kozeledsz a pé-hez, egyre jobban felhuzodik, puhul, kinyilik. Ovukor van legmagasabban, akkor màr olyan tapintàsu kb. mint az ajak. (Van aki azt is èrzi, hogy nyitott, èn ezt mèg sosem èreztem). Ovu utàn lassan ismèt leereszkedik.

Ha esélyes a terhesség fenn marad (nem èred el) ès kemèny, zàrt.

Tobb idobe telhet mire az ember ràèrez a dolgokra ugymond, tudd mi az a kemèny-puha, fenn-lenn. Kellett ido mire èn is kitapasztaltam.

Sokan nem hivei ennek az onvizsgàlatnak, de ha ovatosan, tiszta kèzzel ès korommel vizsgàlodsz, nem csinàlsz semmi rosszat. Ajànlatos mindig ugyanabban az idopontban vègezni, mondjuk este 8 ora korul.

2013. ápr. 13. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Koszonom :)
2013. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!