Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól gondolom, vagy félreértett...

Jól gondolom, vagy félreértettem valamit?

Figyelt kérdés

Clostilbegytet és Merional injekciót kapok, mivel nincsen peteérésem. Csináltam ma egy LH tesztet, és negatív lett. Azt írja a papír, hogy ha világosabb a tesztcsík, mint a kontrollcsík, az is negatív eredménynek számít. Akkor jó, ha azonos színűek vagy a teszt sötétebb, mint a kontroll. Csináljam meg holnap és azután, amíg nem lesz a csík sötét. Viszont akkor ez azt jelenti, hogy a szervezetemben valami elindult, ugye? Tehát dolgoznak a gyógyszerek, mert ha abszolút nem lenne semmi, akkor halvány csík sem lenne. Vagy igen?

Kicsit összekavarodtam, segítenétek? :))


2009. szept. 23. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos elindult valami! Csak akkor pozitív, amikor egyforma erősségű vagy a teszt csík erősebb, mint a kontroll
2009. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudod megbeszélni az orvosoddal, hogy legyen uh-os cikluskövetés? Abból biztosan tudnád, mikor is van peteérésed. Én így csináltam, mert ez sokkal biztosabb, mint a tesztek. Csak egy ötlet volt...

2009. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem halvány vonal mindig van, mert LH mindig van a szervezetben. De ez tesztfüggő is.

Csináld minden nap, este, ugyanabban az időben, és erősödni fog! Nekem 4 nap lett ugyanolyan, az 5. meg hirtelen olyan erős lett, hogy majd leugrott a tesztről a 2. csík. :) Aznap mindent beleadtunk, és ma, 2 héttel később, pozitívat teszteltem. :)

Én injekciót nem kaptam, de Clostilbegyt-et igen.

Jah, és nekem a 19. napon volt peteérésem, úgyhogy tesztelj kitartóan!!

Sok sikert!

2009. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De megyek pénteken hüvelyi uh-ra, csak kíváncsi voltam.

Tehát ha nincsen pé-m, LH hormonom akkor is van, úgyhogy a teszt nem utal arra, hogy hatottak a gyógyszerek?

2009. szept. 23. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Végülis nem. De ne stresszelj ezen, biztos, hogy hatnak, tesztelj tovább!

3.

2009. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké!

Gratula a babádhoz! :)

2009. szept. 23. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

Clostilbegyt nélkül nekem sem volt peteérésem, vagy csak egy évben 3-szor...

Használ, nyugi, higyj benne!

3.

2009. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!