Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnem ha segitenetek...

Natasabeby kérdése:

Szeretnem ha segitenetek adjatok par tipet h hogyan esek teherbe mert mar 6 honapja probalkozunk a paromal de nem jon osze altalaba a ciklusom ugy 31 v 32 napra szokot joni mikor lenne erdemes egyutleni? Kerlek irjatok

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyeld az átlátszó nyúlós nyákot, ha megjelenik, akkor kell együttlenni :). Mi nem hőmérőztünk, semmi ilyesmi, csak ezt figyeltük. 4 próbálkozás-2 terhesség :). Ja, szeretkezés után párnázd alá a csípőd, vagy a párod tartsa jó magasra, mondjuk úgy, hogy a lábaid a vállán vannak, vagy az is elég lehet, ha csak fekszel. Ne ugorj fel az aktus után, hanem maradj így nyugiban egy darabig, hogy legyen ideje a spermának szépen befolyni és elvégezni a feladatát :). Sok sikert!

Kezdj el magzatvédő vitamint is szedni, azt hiszem, a folsav, ami előkészíti a méhet a foganásra.

2013. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kosz a valaszt remelem hogy osze jon
2013. ápr. 13. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 5,5 hónapra sikerült.Két dolgot tettem,amit addig nem.1.elkezdtem vitamint szedni.2.2 naponta együtt voltunk.Előtte számolgattam,de az nem volt elég.
2013. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen, azt mondják, az az optimális, ha kétnaponta szeretkeztek, mert 1 nap alatt nem termelődik elég koncentráltan a sperma. Első voltam.
2013. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kisparna a fenek ala, vagy gyertyaallas. ;-) es legy boldog, elvezd az elezet! sport, randi a paroddal, kirandulas... a felszabadult lelkiallapot sokat segit! sok sikert!
2013. ápr. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!