Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet feldolgozni/...

Hogyan lehet feldolgozni/ elfogadni a havi sikertelenséget?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk, már minden lehetséges vizsgálaton voltunk. Nekem pcom van, hármas kezeléssel kezelik. Párom szerencsére teljesen egészséges. Szokott lenni peteérésem. Ha továbbra sem jön össze, vannak további elképzeléseink.. inszem, lombik.


Inkább a lelki oldala bánt (orvosi értelemben haladunk szépen lépésről lépésre), a folyamatos sikertelenség, kudarc.. A kérdezősködő ismerősök, hogy mennyire ránk férne már a baba.. stb. Amikor összeszorul a szívem egy kisbaba láttán és azt kérdezem, hogy nekünk miért nem adja meg a sors..


2013. ápr. 15. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz lehet, lelkileg is, mind2töknek, 2 év az már nagy idő, de csak azt tudom mondani hogy fel a fejjel, sikerülnie kell, és fog is, meglátod, hány évesek vagytok?
2013. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

párom 32, én 31.

Köszönöm!

2013. ápr. 15. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
még fiatalok vagytok hogy ne sikerüljön, mennyit stresszel-sz miatta?
2013. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy legalább te fiatalnak tartasz bennünket! :)

Sajnos, a környezetem nem ezt mondja nekem, hanem azt, hogy ki fogunk futni az időből stb. stb... Bármennyire is nem szeretnék más véleményével foglalkozni, akkor is bánt engem belülről ez a dolog és a külső környezet még rátesz egy lapáttal ilyen megjegyzésekkor.

2013. ápr. 15. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:

nekünk jó pár év után sikerült, végül lombikkal. Én "már" 33 éves vagyok, valamiért most jött össze, ez van sajnos, mi sem így terveztük, de most ennek örülünk :)


Ezeken a megjegyzéseken túl kell lépni, elengedni a füled mellett. A legtöbb embernek (szerencsére) fogalma nincs róla, hogy milyen éveket küzdeni, várni egy babára, és nem biztos, hogy tisztában van vele, hogy ezek a megjegyzések mennyire bántóak. Rohadt nehéz ez az egész, de kitartás, sikerülni fog!!! :)

2013. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba, hogy uj ciklus, uj remenyek! Sajnos nalunk a csaladban testkozelbol neztem vegig a testverem harcat a babaert. 10 eve nem sikerul nekik. Se inszem, se a lombikok. Most eljutottak arra a szintre, hogy elfogadjak es elinditottak az orokbefogadast. Ok mar a 30as eveik vegen vannak. Szoval ne add fel, meg nem vagy idos! Es ne torodj masokkal, csakis azzal torodj, aki szeret teged. Sok a buta rosszindulatu ember, de csinalj ugy mintha meg sem hallanad ezeket. Hiszen kik ok neked??...Senkik.
2013. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Idén már 36 leszek párom 37 és már több mint 4 éve "nyomjuk" először inszeminációk, utána lombikokat.

Csak úgy lehet feldolgozni, ha mindig sikerül rajta túllépni. 1-1 sikertelen próbálkozás-beavatkozás után 1-2 nap szenvedésnél, önsajnálatnál, haragnál, csalódottságnál ...és még sorolhatnám, nem szabad többet adnod magadnak. Egyszerűen le kell foglalnod magad és másra gondolni. Nem foroghat e körül az életed folyamatosan, mert közben elfelejtesz élni.

És mindezt most úgy mondom, hogy ma derült ki, hogy ez a lombikom sem sikerült.

Egyébként mi megbeszéltük a férjemmel és elindítottuk az örökbefogadást. Tudom, hogy erre sokan nem hajlandók, de mióta oda beadtuk az igényünket, nekem a lombik program csak egy plusz kiegészítés, ami ha sikerül akkor de jó, ha viszont nem sikerül akkor is lesz babánk. Hogy nem én szültem és nem belőlünk van? Sokaknál ez fontos, de ez minket nem érdekel! :) Szép napot!

2013. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Még semmivel sem késtetek el, fiatalok vagytok.Nem kell gőrcsölni, össze fog jönni.Mások negatív véleményeit meg meg se halljátok, mert csak azok is stresszelnek, nem segítenek.

A gyógynövényeket próbáltátok már? Ha magkapja az ember szervezete, amire szüksége van ( vitaminok, ásványok, nyomelemek stb.), akkor normálisan működik.A hiányos táplálkozás, a sok káros anyag, adalék, gyógyszerek stb amit megetetnek velünk rengeteg problémát okoz. Nem véletlen, hogy manapság ilyen sok a meddő házasság.Érdemes a gyógynövényekhez fordulni, mert nagyon sokat tudnak segíteni még reménytelennek tűnő helyzetekben is.Sok olyanról tudok, akiknek a Kaáliban sem sikerült többszöri próbálkozásra sem a baba és azóta már boldog szülők.Orvosi leírás ( saját esetéről), természetgyógyász előadás is van a témában tényekkel alátámasztva.

2013. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!