Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit éreztetek mikor X időn...

Adriennjeni kérdése:

Ti mit éreztetek mikor X időn át azt hittétek, hogy azért nem eshettek teherbe, mert veletek van a baj és kiderül, hogy a párotokkal van a probléma? Én kb. nem tudom feldolgozni! :' (

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Én egy-egy probléma kiderülése után mindig örültem, hogy akkor tudjuk mi a megoldás.... Igaz utána megint jött újabb.

Ne legyél elkeseredve, nekünk több, mint 3 év után (sok kudarc, vizsgálat, kezelés) meglett az eredménye.

2012. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj ezzel? Bántott a Párod, amíg úgy gondoltátok, hogy Veled van a baj? Mert ha igen, megértem, hogy nem tudod feldolgozni. Hallottam ilyen sztorit, válás lett a vége. Viszont ha végig melletted állt, támogatott mindenben, akkor nem értem, mi az, amit nem lehet feldolgozni. Ha két ember szereti egymást, ilyen fel sem merül.

Nálunk nem derült ki, hogy mi volt a baj, ami biztos, hogy 2,5 évig nem estem teherbe, a Férjemnél minden rendben volt. Ő végig támogatott, mellettem állt és azt is megbeszéltük, hogy ha nem lesz gyerekünk, akkor is együtt maradunk, mert annyira szeretjük egymást, hogy gyerek nélkül is együtt szeretnénk leélni az életünket! Fel sem merült bennem, ha fordított helyzetben lennénk és nála lenne gond, akkor ezen kiboruljak!

2012. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen jellegű gondotok van?
2012. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szó nincs arról, hogy nm szeretem a párom, imádom. Nem bántott egyszer sem és én sem bántom, csak orvosról orvosra jártunk és amikor elmentünk Őt kivizsgálni, összetörtünk mind a ketten. Baj van az egyik heréjével, szóval műteni kell rutin műtét, de nem biztos, hogy utána is összejön a baba. Mikor megkérdezte tőlem, hogy igy is kell-e nekem, nem birtam magammal, egymás vállán sirtunk. Ráadásul most megy ki Németországba, addig a lombik sem lehetséges. Azért nem tudom feldolgozni, mert nem gondoltam, hogy velünk ilyen megtörténhet, de gondolom, mindenki fejében ez játszódik le. A Mi kapcsolatunk megkérdőjelezhetetlen mindennek ellenére, jövőre házasodunk össze addig várunk.
2012. júl. 29. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értelek, örülnöd kéne, hogy kiderült a probléma, tudjátok a megoldást, a párod is végre egészséges lesz!

Azt értem, hogy a férfiak egy része túl büszke ahhoz, hogy egyáltalán felmerüljön benne, hogy neki is lehetnek problémái, és egy hereműtét egy ilyen férfinak tényleg hatalmas megrázkódtatás lehet. De mint írtad, ez egy rutinműtét!!! Az komoly baj, hogy egyáltalán ilyet kérdezett, hogy így kell-e neked...

Viszont azt egyáltalán nem értem, hogy neked miért volt jobb az a tudat, hogy te nem vagy egészséges?

Gondolj arra, hogy így kiderült egy olyan probléma a párodnál, amire másképp nem jöttetek volna rá, a műtéttel ő is egészséges lesz és talán gyereketek is lehet ezután! És ha azt is mondták, hogy nem biztos, hogy lehet, hát nem az a fontos, hogy együtt legyetek és egészségesek legyetek mindketten? Egyébként nem hiszem, hogy ne lehetne utána gyereketek...

2012. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!