Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel tudom elősegíteni a...

Mivel tudom elősegíteni a sikeres beágyazódást?

Figyelt kérdés
Valakinek valami pozitív tapasztalat, vagy jó tanács? Nagyon szeretnénk már babát, de hónapok óta csak várunk és várunk a nagy csodára....Van valakinek valami jó tippje, hogy mivel tudnánk elősegíteni a beágyazódást, és hogy a baba meg is maradjon? Köszi előre is!!

2013. ápr. 15. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
E vitamint probaltad? Sok jot hallottam rola. Nem reg kezdtem. Most van e koze hozza vagy nincs, 5nap van a nem vartig, neha gorcsolgetek, cicik nem fajnak, semmi arra utalo tunetem nincs h megjojjon pedig elotte 1hettel extra elviselhetetlen vagyok :) artani nem artasz vele :) napi 1szemet szedek plusz 1szem folsavat.
2013. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia, köszönöm, E vitamint még nem próbáltam. folsavat én is szedek, meg vastablettát, mert eléggé vashiányos vagyok. az E vitaminról még nem sokat hallottam, de akkor utána járok, köszönöm még egyszer :)
2013. ápr. 15. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Orulok, hogy segithettem :) Drukkolok nagyon :)
2013. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2013. ápr. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!