Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lactofeel kezelést mennyivel...

Lactofeel kezelést mennyivel előbb, mint az ovulációs napom?

Figyelt kérdés

Gyakran van gyulladásom, félek, hogy pont akkor jön megint elő, így szeretnék pár nap Lactofeel kezelést, de csütörtökön már az ovu előtti 5. napunk lesz.

Szerintetek mennyire ártok a dolognak ezzel?

A doki mondta, h most lehetőleg kerüljem az ilyesmit, de úgy érzem, hogy szüksége lenne rá. És még mindig jobb lenne most, mint később, nem igaz?


2013. ápr. 15. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
En este elkezdenem a helyedben, amugy nekem eleg 1-1 alk kezeles belole es elmulnak a panaszok :)
2013. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ez pontosan milyen kezelés és milyen tünetekre használjátok?
2013. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
BV-re hasznalom en, nem gombas fertozesem van, de ha surun egyutt vagyunk es miota probalkozunk kistesoval kb minden 3.-4. Alkalom utan felborul a ph-m. Nem szeressuk a spermakat :) ilyenkor hasznalok 1tubussal es utana nincsen semmi gond :) googleba keress ra :) tobbet megtudhatsz.
2013. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is hasonló cipőben járok, mint a 3. válaszoló, ezért kell. De megpróbáltam, egy fél tubussal használni és most semmi baj... Kopp-kopp! :)
2013. ápr. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!