Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek a terhesség...

Volt olyan, akinek a terhesség korai szakaszában, amikor még nem tudta biztosra, hogy terhes, első jelként kicsi pattanások jelentek meg a nyakán, dekoltázsán?

Figyelt kérdés
A hét végén kell megjönnie, múlt hét közepétől tegnapig erős mellfájdalmam volt. Mára ez javult, már csak alig érezhetően fájnak a melleim oldalt. Egyébként menzesz előtt egy héttel szokott fájni, mikor megjön, akkor múlik el. Tegnap éjjel arra ébredtem, hogy iszonyatos szúrást éreztem a méhembe, alig bírtam megmozdulni. Egyébként soha nem volt a nyakomon+mellkasomon pattanás.
2013. ápr. 15. 14:50
 1/9 Agica27 válasza:
Szia! Nekem voltak patik. A mellkasomon es a hatamon es az arcomon is. Lehet attol.
2013. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De már a nem várt előtt is..? A többi tünet utalhat arra...? Köszönöm a válaszokat előre is!
2013. ápr. 15. 15:03
 3/9 anonim válasza:
Hát én is ilyesmi tüneteket tapasztalok,iszonyú mell fájdalom,hasi és derék fájás!nekem 30án kellene megjönni,elöző hónap 24.én voltunk együtt,rá két napra ugyan megjött,de ezek a tüneteim nekem is nagyon ujak!sztetek mikor érdemes tesztet csinálni?
2013. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem Te már most is csinálhatsz egy tesztet, bár 30.a még messze van. Viszont ha azt mondod, hogy az előző ciklusból lehetséges a terhesség, akkor érdemes. Én még nem csinálok, mert gyanús, hogy a mellfájdalmam enyhébb, mint múlt héten. Egy hetem még amúgy is van a nem vártig... :(
2013. ápr. 15. 15:23
 5/9 anonim válasza:
Valahogy félek megcsinálni ha negativ akkor nagyon nekikeserednék:-(
2013. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hááát, ha biztosra akarsz menni, akkor várj még egy hetet. Lehet, hogy csak peteérésed van. Múlt héten nekem is ezt mondták a korai mellfájdalmam miatt. Megértelek, én se merek tesztelni, majd csak akkor ha már min. egy hetet késett. 3 éve várjuk, hogy jöjjön a baba.
2013. ápr. 15. 15:29
 7/9 anonim válasza:
Hát igazából mi nem terveztük,de ugy vagyunk vele ha ugy akarják fennt akkor legyen!az a baj,hogy én már tulságosan beleéltem magam!egyszer már jártam igy akkor is egy hét volt mire kihevertem viszonylag,féleka kudarctól!de legalább egy hely ahol meglehet beszélni
2013. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Agica27 válasza:
Szia! Elso vagyok. Nekem a nem vart elott jelentkeztek a patik es a mellfajdalom is. Ezek voltak gyanusak nekem is. A mellfajdalom nekem teljesen mas volt mint mielott megjon. Es volt hogy erosebben volt hogy gyengebben fajt. Az eros fajdalom csak kesobb jelentkezett. En a nem vart napjan felutan teszteltem es rogton pozitiv lett.
2013. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ágica27, nagyon köszönöm a választ. Sajnos nekem a mellfájdalom a héten egyre csak múlik. Tegnap este meg mensis görcseim voltak és majd leszakadt a derekam, úgyhogy biztos megjön szombaton. A patik is múlóban vannak a mellkasomról+nyakamról. Nem értem, mitől zavarodhatott így meg a ciklusom, ilyen a három év próbálkozás alatt sztem nem is volt.
2013. ápr. 17. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!