Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor együtt vagyunk, akkor az utána lévő napokba mindig úgy vagyok vele, hogy na most biztos sikerült?

Figyelt kérdés
Amikor meg van egy hét a mensiig, akkor az motoszkál a fejembe, többet kellett volna együtt lenni. Pedig azt olvastam, hogy nem jó minden nap, elég két naponta.Más is így van ezzel?
2013. ápr. 16. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor te is csak a baba miatt sexelsz a pároddal?? pfff
2013. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na most èn is ezt èrzem de mi nem csak a baba miatt... Nàlunk az a szitu hogy van hogy 5-6 naponta vagyunk együtt a sok munka miatt. Majdnem ki is hagytuk most az ovu-t, elötte voltunk együtt, ès az utolsó esèlyes napon. Így nem hiszem hogy ez a hó sikeres lesz.
2013. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De rossz májú emberek vannak!!! (1) Persze,hogy ezt érzed ha babát szeretnél. Én is így éreztem mikor baba akció volt . Most is babán vagyunk és még nincs is idő de már 2 hónapja érzem,hogy most ebben a hónapban sikerülni fog. Ne gondolkozz csak cselekedj. Mi akkor vagyunk együtt mikor tehetjük vagy kívánjuk egymást. Ha az minden nap akkor minden nap. Ne idegeskedj. Csináljátok ha rátok jön és ennyi. A bunkó hozzászólásokkal meg ne foglalkozz!!!!
2013. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem viselt meg az első bunkó hozzászólás,pff...:) Köszönöm az értelmes válaszokat. Persze szeretnénk babát,vagyis már tesót,de nem CSAK azért vagyunk együtt. De ha ember szeretne,csak ott motoszkálnak kérdések a fejében,amire pont ezt az oldalt találták ki. Ma délután egy párszor bele nyilalt jobb oldalt a petefészkembe,még meg is ijedtem. Ez már lehet a mensi jele. Hát ez van sajnos...
2013. ápr. 16. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg valami más. Annak is van ilyen jele:)))) 3. voltam
2013. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!