Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2013. márc.11-én 43. napra...

2013. márc.11-én 43. napra jött meg utoljára, tegnapi tesztem negatív. Lehetek bébis attól még? Márciusban 11 napot késett a menszeszem. Most enyhén érzékeny a mellem. Menjek orvoshoz, vagy vasárnap csináljak még tesztet? Lehetett késői ovulációm?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyi késés után ki kellett volna már mutatnia, itt inkább hormonális probléma van, ezt támasztja alá a márciusi késés is
2013. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Méhpempőt 2 hónapja fogysztaom a párommal együtt, a hormonális problémámat az nem hozhatta helyre?
2013. ápr. 16. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hormonkivizsgálás szükséges.Keress fel endokrinológust, ő majd megmondja a további teendőket.
2013. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelen a menstruáció és ilyen hosszú, akkor ott valószínleg hormonális probléma lehet a háttérben. 3. napi hormonsort még nem néztek nálad? Esetleg PCOS tünetek? Endokrinológust keress szerintem, ő remélhetőleg tud segíteni, a nőgyógyászra ne hagyatkozz a hormoszintek tekintetében.
2013. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hormonszintemet még nem vizsgálták soha.Csütörtökre kaptam időpontot nőgyógyászhoz.Remélem kiderül, hogy nincs hormonproblémám.PCO-s tüneteim nincsenek,a hugom PCO-s én nem.Szerintem velem mindek oké, csak a stressztől késhet, vagy a bébitől.
2013. ápr. 16. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
A PCOS esetében egyeseknek ilyen, másoknak más tünetei vannak. Nem kell elhízottnak sem lenni (van csontsovány PCOS-s is). Csak hormonális, illetve cukor-, és inzulin terheléses vizsgálattal lehet megállapítani, hogy tényleg fennáll-e. Én a helyedben azért utánamennék.
2013. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Voltam terheléses vércukorvizsgálaton.Rendben van a vércukorszintem, voltam éhgyomri vérvételen is ott is rendben van a vércukor értékem.Paleolit táplálkozás híve vagyok, tehát egészségesen élek.Mi lehet a bajom a PCO-n kívül?PCO-om biztos nincs.
2013. ápr. 17. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs más ötletem. Nálam ez okozta a gondokat. Feldobtam hátha... De szeritnem egy endokrinológus biztos tud segíteni.
2013. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam nőgyógyásznál.Szerinte bébim van.Ultrahangon és hüvelyi ultrahang szerint is lehet bébim van.

Nagy Uterus,endometrium 14 mm,Douglasban kevés szabad folyadék.1 hét múlva kell visszamennem Ultrahangra.Most még nem látni biztosra.

2013. ápr. 18. 12:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Az Ultrahangon azt mondták nincs PCO-m, minden rendben van nálam nőgyógyászatilag.
2013. ápr. 18. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!