Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS, Nyúlós, nyálkás hüvelyvál...

SOS, Nyúlós, nyálkás hüvelyváladék Terhesség vagy kései peteérés? +erős gyomorégés! (lsd lenn)

Figyelt kérdés

Egész nap RETTENETESEN ég a gyomrom!!!!!! ha eszem,ha nem, egyszerűen szörnyen ég!!! Ez lehet terehEsség?

És ma meg tegnap egy-egy nagy, nyálkás, nyúlós (talán erre mondják h tojásfehérje állagú..?) átlátszó és kicsit fehéres váladékom volt a hüvelyemből. Ez is terhességi jel? vagy lehet hogy egy ilyen késői peteérésem van esetleg most?


a ciklusom 5. napján (még kicsit véreztem aznap reggel) előváladékos kézzel hozzáértem a hüvelybemenetemhez. Utána a párom orálisan elégített ki.

Az utóbbi héten van a gyomorégés, ma a legrosszabb. Émelygek is olykor , és SEMMI jele a menzesz közeledtének, egyedül a melleim érzékenyebbek csak kicsit, de alig, inkább előző néhány napban volt, ma nem érzem. Bár "csak" ápr. 20-26.közt kéne megjönnie (szabálytalan a ciklusom.)

Az együttlét utáni 1-2napban húzódó,enyhe feszülés a hasamban,majd elmúlt. LEHET hogy ekkor volt peteérésem, és a hímivarsejtek feljutottak oda és bevárták a peteérést???? :(

Vagy nem volt normál időben peteérésem,és esetleg a mostani nyálka azt jelzi? Egy angol oldalon azt olvastam, ez a terhességet is jelezheti.. de peteérést is. Vajon ez most mi???

SEGÍTSETEK, mi ez most? miért vannak ezek, terhes lehetek, ennyitől??????

KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGET


még annyi h aktus után a 19.napon reggel Gabriel teszt negatív, de az lehet h korai még? köszönöm



2013. ápr. 16. 20:17
 1/7 sarah23 ***** válasza:
sztem ez nem terhesség,19nap után már igen csak kimutatná.
2013. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Ha a teszt - akkor nem vagy terhes.
2013. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm NEKTEK.

azért félek,mert azt is olvastam h a menzesz ideje körül érdemes tesztelni, és nekem hoszabbak a ciklusaim! de ha 19 napja volt a dolog, akkor szerintetek így is ugy is kimutatná, 30-35 napos ciklus ida vagy oda? köszönöm

2013. ápr. 16. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Az számít mikor volt peteérésed, csak abban a 24 órában tudsz teherbe esni mikor peteérésed van. (ez általában a ciklusod közepén van, !vagy! pontosabban a következő menstruációd előtt 14-16 nappal) Viszont a sperma ami bejutott a méhbe akár 3 napig is eléldegél és várja a érett petesejtet, (de csak azok a spermák képesek sokáig élni akik eljutottak a méhbe és találnak táplálékot) más esetben elég sérülékenyek a spermák és gyorsan meghalnak. (pl. levegővel találkozva elpusztulnak azonnal)
2013. ápr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak akkor pusztulnak el ha megszáradnak... és nem tudom mikor volt a peteérés sajnos... de előfordulhat hogy a 23.nap körül ...? hogy ilyen kései...? volt már hogy 39napra jött meg
2013. ápr. 17. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Levegővel érintkezve azonnal meghalnak, de biztosan sérülnek, és akkor már képtelenek megtermékenyíteni, mert csak a tökéletes sperma tud a petesejtig eljutni. Ahhoz, hogy terhes legyél nem elég 1db sperma. Egy rendes aktus közben amikor ténylegesen és szándékosan bejutnak a spermák csak 50% jut el a méhnyakig, ebből 30% bejut a méhbe. A 30% ból néhány megsérül út közben, a többi elkezdi rágni a petesejtet, mindegyik csak egyet harap ha nem jutott be meghal, az lesz a nyertes aki a már jól kiharapott lyukba harap egyet és bejut a petesejtbe. Egészséges pároknál, szándékos aktusnál is 25% az esély, hogy a nő terhes lesz. Na konyha nyelven remélem megértetted a megtermékenyülés lényegét.
2013. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, én ezt értem, csak sajnos rettegek attól a 0,0001% lehetőségtől, ami még előfordulhat. de köszi
2013. ápr. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!