Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegedi inszeminációról...

Szegedi inszeminációról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Másnak is volt úgy inszem, hogy egy éjszakát benn kell tölteni a kórházban? (Úgyanis úgy tudtam, hogy haza is lehet menni utána.) Mert nekem most ilyet mondtak.

Maga az inszem kb. mennyi idő?

És egyébként minden tapasztalat érdekelni az egész eljárásról.


2009. szept. 24. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyik ismerősömnek volt ott inszeminációja.

szerintem sem maradt ott éjszakára.

Az első inszem nem volt sikeres, de a másodiknál már megmaradt az egyik embrió, azóta már 1 éves!

Nyugodtan rájuk bízhatod magadat, sokan Pestről, más városokból jönnek át ide!

Sok sikert!

2009. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infót és a biztatást.

Nekem is furcsa a bennfekvés, de tuti maradni kell.

Azt mondta a doki, hogy megcsinálják az inszemet, majd másnak még egy "adagot" kapok a kiskatonákból. :-)

Na mindegy.

2009. szept. 25. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve volt Szegeden inszemem.

Hivatalosan 2 nap lesz a zárójelentéseden, de aludni hazamehetsz. Előző nap velvesznek az osztályra (papírmunka),talán vesznek vért (nem emlékszem már pontosan). Ez 1-2 óra utánna hazamehetsz.

Másnap reggel a pároddal együtt mentek be. Ő az andrológiára, ott beszolgáltatja a kiskatonákat, te pedig fel a 2. emeletre, megkapod az ágyadat és befekszel.

A dokid egyszercsak áthív a kezelőbe, ott felfekszel az asztalra, befecskendezik a spermákat (fél perc), utánna visszamész az ágyadba és kb 2 órát feküdnöd kell. Ezekután megírják a zárójelentést és mehetsz haza.

Legalábbis 3 éve így volt.

Remélem segítettem.

2009. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tavaly tavasszal volt inszeminációm Szegeden kétszer. Az orvosom javasolta a bennfekvést,de attól függ,milyen messze laktok Szegedtől. Mi 50 km-re,az elsőnél bennmaradtam,de másodszor inkább hazajöttem,itthon pihentem.

Nekem nagyon hátul van állítólag a méhszájam,így az inszemináció 5-10 perc volt. Egyik sem sikerült sajna,de rá 2 hónapra itthon spontán teherbe estem,fél éves a kislányom!

Ha van egyéb kérdésed,írj privit,mesélek szivesen.

2009. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!