Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok az inszeminációról?

Tapasztalatok az inszeminációról?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk összesítésen a meddőségiben.Az orvosom inszeminációt javasolt.Hormoneredményeim jók,HSG-re most megyek.Nektek hányadikra sikerült?Nem sok esélyt látok a babára.
2008. okt. 29. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legelső legyen a pozitív hozzáállás!De tényleg!Persze, a számszerű esélyek kevésnek tűnnek, de ha átjárható mindened, miért ne sikerülne?! Nekünk elsőre összejött, most járunk a 28. héten.

Sok szerencsét!!!

2008. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálatok miért kell inszem? Nálunk a párom miatt kellett, egyébként nálam minden rendbe volt, 2. jára sikerült, úgy hogy az orvos akkor azt mondta hogy ne fűzzek sok reményt, mert nem volt túl szép a tüszőm, és lám mégis:))
2008. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!!!

Velem csak annyi a baj,a dokim szerint,hogy abban a ciklusban amit néztek pont nem volt peteérésem,legalábbis a vérvétel erre következtetett.

A páromnál viszont találtak baktériumot,amire gyógyszert kapott.Két hét múlva kontroll neki.Az első vizsgálata Teratozoospermiát mutatott.Az andrológiai vizsg.leletre diagnózisként Asthenozoospermia szerepel.Utána néztem mindegyiknek,de nem igazán értem!Na mind1!

Nálatok mi volt a párotoknál?

2008. okt. 29. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 2.ik vagyok, nálunk kevés volt a mozgó sperma szám, azt hiszem csak az azoospremia-nál van a legnagyobb gond, a többit lehet orvosolni, de nem vagyok ebben én se otthon igazán.
2008. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az első válaszoló vagyok, nálunk a spermaszám nem volt rendben+nekem sosem volt peteérésem. Ez utóbbi a legkisebb gond, mert úgyis kapsz annyi szurit, hogy 1-2 petesejt készen álljon a megtermékenyítésre!!Szóval ne izgulj, menni fog!!Az, hogy kevesebb a spermium, az se akkora baj, mert teljesen feljuttatják őket a megfelelő helyre, nem tud kifolyni, vagy ilyesmi.

Úgyhogy szurkolok:-))

2008. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a bíztató szavakat!
2008. okt. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!