Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újabb sikertelen hónap, pedig...

Újabb sikertelen hónap, pedig minden összepasszolt. Miért nem sikerült már megint?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk. Végre minden összepasszolt, az együttlétek a peteéréssel, olyan tünetek amik eddig sosem voltak (erős petefészek szurka, émelygés), magas hő máig mint egy vonalzó (37 - 37,1), egy szellemcsíkos teszt tegnap előtt...

Erre ma egy nap késés után leesik hőm 36,8-ra, és az előbb megjött....

Kétségbe vagyok esve, teljesen összetörtem. :(


2009. szept. 24. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek dokihoz, 2 év nem kis idő. Nem b*sztatásból mondom, mi is járunk :(
2009. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
átlag egy év alatt sikerül a pároknak, van akinéke fél év, másnak kettő, vagy még több is kell. én is azt javaslom, hogy forduljatok orvoshoz, de ne add fel, az, hogy ez a hónap így alakult nem zárja ki, hogy spontán megfoganj!
2009. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltunk dokinál, mindkettőnkkel minden rendben van.... :(

Elegem van.. :'(

2009. szept. 24. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy eleged van, én is kilennék.

Természetgyógyász? Kineziológus? Vannak még lehetőségek, próbáljátok meg, veszíteni nem veszítetek vele semmit se.

2009. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon megtudlak érteni téged.Igaz,mi még csak 6 hónapja próbálkozunk,de mindig,mikor megjön,teljesen kiborulok.Pedig nem is gondolok mostmár annyit a dologra,de igy sem megy.Nálatok legalább tudod,hogy nincs semmi baj sem.Én még nem tudhatom előre...Tudom,könnyű mondani.Nem próbáltatok valamilyen módszert rá.Nem szedsz Clostyt?Nálunk a tesóm volt ugyanigy,vagy 2 évet vártak a babára.Ő egy kicsit rágörcsölt.Nem volt semmi bajuk sem,kivizsgáltatáák magukat.A doki adott neki Clostyt,hogy "rágyorsítson" a dolgokra,megmondta,hogy mikor legyenek együtt és az 1.hónapban összejött.Kitartás!

2009. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia , hasonlo cipo, masfel eve probalkozunk , de semmi , mi is voltunk orvosnal minden a legnagyobb rendben ..es megsem akar jonni,

en az olyanoktol szoktam kiborulni aki egy sikertelen honap utan teljesen ki van borulva hogy nem sikerult , aztan a kovetkezo honapban bejelenti hogy terhes , na ez az ami nekem fajni szokott,

en sem ertem miert olyan nehez , hiszen olyan jo helyre szuletne , annyira tudnank szeretni ot , 5 eve vagyunk hazasok es mar csak o az aki hianyzik a kapcsolatunkbol...

hidd el teljesen megertelek es nagyon remelem mindkettonknek sikerul hamarosan....

2009. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!