Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer, de...

Kiszakadt az óvszer, de rögtön kicseréltük, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,késik a menstruációm 3 napja,más tünet nincs.terhesség állhat a háttérbe?

#terhesség #óvszer kiaszakadás
2013. ápr. 18. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, csak 16 éves, nem rendszeres a mensesed
2013. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Remélem..de nagyon félek :/
2013. ápr. 18. 12:35
 3/13 anonim ***** válasza:
terhességi teszt a megoldás;)
2013. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Normális ha fehérfogyásom van pedig,menstruálnom kellene?
2013. ápr. 18. 12:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Elment a partnered úgy, hogy ki volt szakadva?? Itt ez a fő kérdés. De vegyél egy tesztet, 10-es érzékenységűt, vagy 25-öst és csináld meg!
2013. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem ment el még akkor..de olvastam h elötte is van valami nedv ami tartalmaz spermiumokat.a menstruáció 1. Napjátol szamolva a 9.en volt..atlagba 5,6napig szokott tartani a menstruációm.
2013. ápr. 18. 14:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és szerintem csak a pánik miatt késik! Bár én nem vagyok túl termékeny, de barátnőmék igen, és ők megszakításosan védekeznek (bár szerintem ez nem védekezés), és csak akkor lett terhes, mikor peteérésnél szexeltek. Szóval a 9. nap még korai, és nem is ment el, szerintem max valami fertőzést szedtél össze, és azért fehéres. Vegyél egy tesztet a biztonság kedvéért, de amint megnyugszol megjön! Peteérés kb a ciklus felében van, amúgy meg menzi megjöveteltől visszaszámolva általában 12-14 nap. A 9. nap korai akárhogy is nézzük. Szerintem.
2013. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem igazad van :)
2013. ápr. 18. 18:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De mi pont 1 éve vettük észre, áprilisban, hogy kiszakadt. Most 4 hónaposak az ikrek, barátnőm röhögött, mikor elmeséltem, hogyan is jöttek terven kívül a babák. Ha nem ment el, akkor nem hiszem, hogy gond van, de ha igen, akkor esemény utáni, különben úgy járhatsz, mint én, bár most már nem bánom, de akkor sokat sírtam.
2013. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha ugyjárok én meghalok :D anyuék.. Ma 4-5napja hogy késik.de kijöttek a pattanásaim is,ami akkor szokott mikor megjön..
2013. ápr. 20. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!