Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomkor vastagabb...

Első alkalomkor vastagabb vagy vékonyabb óvszer a jobb? Nem szeretnék rögtön elmenni.

Figyelt kérdés
Félek, hogy hamar elmegyek majd. Milyen óvszert ajánlotok? Már van Durex Elitem és Durex Fetherlite ultimám

2013. febr. 5. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a megfelelő méret a jó. Akár kicsi, akár nagy, nem tölti be a funkcióját.
2013. febr. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bennem is felmerült, hogy hamar elmegyek, ezért kicsit tovább kényeztettem a nyelvemmel. Az eredmény az lett, hogy ő tíz perc alatt elment, de olyannyira nedves volt tőlem, hogy alig éreztem valamit és több, mint egy óráig döngettem, mire elélveztem. :D
2013. febr. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is vastaggal csináltam először, mert féltem, hogy hamar elmegyek. Nem tudom mi lett volna nélküle, így kábé 5 percig bírtam.

Amúgy a hamar elmenés olyan dolog, ami néha MINDENKIVEL megesik (persze van, aki tagadja), de igazság szerint, időnként néha még most, a második barátnőmmel is becsúszik egy-egy félperces etap.

Rossz napom volt, ideges vagyok, akármi...

Ha szeret úgyse ez érdekli őt!

2013. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj fiuk :)) Nem baj ha hamar elmentek :) van kezetek szátok nekünk is van szának hamar meg duzzad az ha akarunk mégegyet :)


Ha meg az első avval törödj hogy jó legyen :) nem baj ha egy perces vagy :) meg mosod és ujra még 3x is :) ;) ne félj ne stresszelj :) élvezd :)


24/L

2013. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ne szokja rá a hamar munkára :) csak az elején nem baj :))) meg csak az első 3 alkalomnál cuki :) de jönni fog magátol :)
2013. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24/L
2013. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
őő bocsi. Mit is mosok meg? :D
2013. febr. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!