Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-10 percenként pisilés. Fura...

5-10 percenként pisilés. Fura érzés a gyomorban. Hányinger szerű érzés 2 napja. Hőmérséklet minimálisan emelkedett (Vagy csak úgy érzem) Ez lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés

Egyébként kb 1 hete múlt el a menzeszem, de már akkor sem éreztem ,hogy minden rendben lenne.


A másik a pisilés miatt még a cukorbetegség jutott eszembe.


Valakinek ismerősek a tünetek?


2013. ápr. 19. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz orvoshoz menni,és elmúlt a menszeszed,akkor egy terhességi tesztnek már egyértelműen ki kéne mutatnia,ha terhes vagy.Nem volt más a menszeszed,mint szokott?
2013. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fájt szinte semmenyire se a hasam, pedig általában szokott. Ennyi volt ami eszembe jut.
2013. ápr. 19. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem terhesség, akkor egy húgyúti fertőzés vagy gyulladás sem kizárt.

Vegyél egy tesztet, ha negatív, akkor menj el a háziorvoshoz és ott meg tudják nézni a vizeletedet vagy elküldenek laborba és ott megnézik, hogy nem-e fertőzésről van szó, vagy tovább küldenek ultrahangra, esetleg vérvételre.

2013. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az 5-10 percenkénti pisilés még terhesen se normális. Menj orvoshoz.
2013. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az 5-10 percenkénti pisilés nem egész nap van ,hanem néha rám jön néha elmúlik. Most kb 1,5 órája voltam . De van olyan is ,hogy egymás után többször kellett.


Reggel megcsinálok egy tesztet és kiderül mi újság. :)

2013. ápr. 19. 21:35
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogymár írtam ,de pár napja székrekedésem is van.

Azt olvastam ennek is lehet hozzá köze.


Egyébként megcsináltam egy tesztet (olcsóbb fajtát) és olyan elmosódott volt az egész, hogy fogalmam sincs mi az eredmény.Azt írta ,hogy egy csík negatív kettő pozitív. Nekem kettő volt de összemosva nagyon egymás mellett és nem úgy kéne kinéznie. Ma veszek újat.

2013. ápr. 20. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:
VEgyél másfajta tesztet, nem értékelhető a teszted
2013. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!